Остання неділя року для ВР буде робочою і напруженою
Сьогодні, 28 грудня, у неділю Верховна Рада планує на пленарному засіданні розглянути проект державного бюджету і 17 супутніх законопроектів. Про це йдеться в порядку денному засідання.
Бюджет значиться останнім у порядку. Перед ним парламентарії мають намір, зокрема, ввести 25% відрахування податку на доходи фізичних осіб у всіх регіонах і збільшити його для Києва з 50% до 60%
|
Ігор Луценко: Кадри з присмаком вати
Відірвався на хвильку від бюджетної епопеї і склав для себе список сумнівних кадрових рішень, котрі були зроблені за останні дні:
1. Олександра Каву призначено заступником міністра транспорту та інфраструктури. З нашої подачі Каву Київрада не затвердила заступником Кличка. Раніше Кава виступав у російській пресі під виглядом "українського політичного аналітика", працюючи за путінськимм темниками
У НАТО не виключають повалення Путіна вже в 2015 році - Bild
Можливість швидкого відходу Путіна допускають і в німецькому уряді, зазначає газета. У НАТО не виключають швидкого повалення Володимира Путіна з поста президента Російської Федерації, пише 27 листопада німецька газета Bild, передає Deutsche Welle.
Високопоставлені експерти, за інформацією газети, вже розглядають сценарії епохи "після Путіна".
Конституція відкриває правовий шлях зміни системи влади
Громадськість Харкова висловилась за виконання діючих норм Конституції України! Зміни Основного Закону харків'яни сприймають як намагання узурпувати владу в державі Україна, що порівнюється з підривом основ державного устрою! Децентралізація у нас давно вже законодавчо "прописана", просто шахраї-депутати це "замилюють", порушуючи Конституцію! Про це йшла мова на круглому столі в Харкові.
Київська влада часів Омельченка-Попова-Кличка не бажає діяти у правовому полі
Понад десяток років столична влада використовує неканонічний і нелегітимний Герб Києва замість його канонічного зображення, узаконеного Рішенням Київради №57 від 18.04.95. Це свідчить про небажання київських можновладців діяти в правовому полі, а також є виявом неповаги до киян і до лику самого покровителя і оборонця Києва Архистратига Михаїла.
Кияни повинні примусити владу поважати верховенство права.
Кісєльовщина та бузинівщина проти Степана Бандери
(Відкритий лист до п. Коломойського та п. Ткаченка стосовно "докудрами" "Секрети Степана Бандери")
Шановні керівники і власники каналу «1+1»! Вітаємо вас із тим, що 25 грудня 2014 року ваш канал відбив пальму першості із безсоромних маніпуляцій у, здавалося б, неперевершеного Дмітрія Кісєльова.
. Переглянувши фільм Світлани Усенко «Секрети Степана Бандери», українські глядачі довідалися багато цікавих речей.
 Декларацію Петра Порошенка про початок будівельних робіт у буферній зоні Києво-Печерської лаври та Софії Київської зареєстрували без необхідного дозволу Мінкультури. Про це йдеться у програмі Радіо Свобода "Схеми".
За даними журналістів, земельну ділянку на вулиці Радіальній, 5 в буферній зоні об’єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Київ: Собор Святої Софії і прилеглі монастирські споруди, Києво-Печерська Лавра» Порошенко купив у 2009 році. Цільове призначення – житлове будівництво, площа – 0,6315 га.
У День Різдва активізувалася інформаційна війна проти українців
У рік 105-ї річниці від дня народження Степана Бандери та 55-ї річниці його вбивства спецслужбами Росії канал 1+1 показав 25 грудня "правдивий" фільм-розслідування "Секрети Бандери". Фільм вийшов тенденційним, провокаційним і принизливим як до пам'яті про Бандеру, так і для гідності всіх українських патріотів, кожен з яких, навіть на Донбасі, вважає себе бандерівцем.
Уже з перших слів із вуст ведучої фільму склалося враження, що стрічку створено на замовлення Кремля, який в Україні представляє вірна йому 5-та колона. Ось ці слова: "Реанімована Майданом тінь Бандери розколола Україну навпіл..."
В Києві не стало управління охорони культспадщини, - Ігор Луценко, народний депутат України
Більшість Віталія Кличка у Київраді 25 грудня вирішила приєднати Управління охорони культспадщини (УОКС) до Департаменту культури. Таким чином, 26 грудня Київ прокинеться без окремого органу, котрий відповідальний за охорону київських пам'яток.
Олігархат намагається і надалі творити "Новоросію"
Схоже, що український олігарх Ринат Ахметов не звик, щоб об нього витирали ноги і бажає довести, що він головний. Так, він за таким же сценарієм як і на Донбасі готується створити "Запорізьку народну республіку". Про це пише на своїй сторінці активіст Johan Karlsen, повідомляє osp-ua.info.
|
|