ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Bellingcat підтверджує, що окупанти обстрілювали Авдіївку з "Градів", встановлених біля житлових районів Донецька

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat заявляє, що російські бойовики угруповання "днр" навмисно ставлять під загрозу життя цивільних, ведучи обстріли з реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Град», встановлених поблизу житлових районів контрольованого ними Донецька.
У звіті від 2 лютого розслідувачі аналізують обстріли, які здійснювалися по контрольованій владою України Авдіївці 31 січня і 1 лютого.
За їхніми даними, обстріли велися зокрема з «Градів», встановлених у районі гіпермаркету «Ашан» в Донецьку. Експерти проаналізували відео обстрілів і повідомлення в соцмережах.
 

Сергій Селіфонтьєв: Народ об’єднається навколо правди, а не навколо брехні

У країні ситуація безвідповідальності і небажання вирішувати стратегічні питання! – Сергій Селіфонтьєв, народний депутат України 2-го скликання
Нещодавно Президент України видав Указ "Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері", який повинен сприяти згуртованості нації.
 

Україна витрачає на кожного бійця у 100 разів менше, ніж належить за євростандартами, - Наливайченко

Лідер Руху "Справедливість", екс-глава СБУ, Валентин Наливайченко вважає, що спочатку потрібно втілити в життя план підготовки до вступу в НАТО, а вже потім проводити референдум
«Держава повинна робити замовлення оборонним підприємствам, як це відбувається в країнах НАТО.
Виділяється фінансування, робиться оборонне замовлення, яке приймають ті медики і військовослужбовці, позиції яких потрібно посилювати», - підкреслив він.
 

Євген Марчук: Вибори в Донбасі можливі не раніше, ніж через три-чотири роки після війни

Велике інтерв'ю LIGA.net із представником України в мінській переговорній групі Євгеном Марчуком - про шанси на зміну формату переговорів, неминучості компромісів, рейтинговому страху політиків і шкоду "розгнузданої демократії" у воєнний час
Відверта розмова з Євгеном Марчуком на тлі військового загострення в Авдіївці, яке розтягнулося в часі на кілька днів - з моменту закінчення чергового засідання в Мінську в середу до обміну враженнями про телефонну розмову президентів України і США в неділю вранці.
 

"Батьківщина" анонсувала блокування трибуни Київради через розбазарювання Труханового острова

Прихильники Тимошенко пригрозили Кличку блокуванням трибуни через безконтрольне виділення землі на Трухановому острові
Про це KV дізналася з повідомлення прес-служби київської організації політпартії "Батьківщина".
Відзначається, що фракція "ВО" Батьківщина "в Київраді вимагає зняти з порядку денного пленарного засідання Київради, яке відбудеться 9 лютого 2017 року, питання про виділення землі на Трухановому острові.
 

Верховна Рада у своєму зверненні засудила ескалацію збройної агресії Росії проти України

Рада звернулася до світу через ескалацію на Донбасі
Верховна Рада сьогодні прийняла звернення до парламентів іноземних держав та міжнародних організацій щодо засудження ескалації збройної агресії РФ проти України.
Відповідне звернення 6039 підтримали 258 народних депутатів.
 

Україна не готова до адекватної відповіді Росії лише за одним фактором – кадровим складом керівництва держави і Збройних сил, - Володимир Пилипчук

“Історія воєн не знає, щоб своїм воякам під страхом кари заборонялося наступати”, - професор Володимир Пилипчук
Стислий макроаналіз наших поразок в обороні країни
- Україна психологічно не була готова до війни з росією... Як не як, а столітня рашенська пропаганда про слов’яно-православну єдність братніх народів зуміла паралізувати розум частини її жителів, особливо на Сході і Півдні, а особливо тих, хто безплатно заїхав з росії у хати видушених Голодомором і репресіями українців. (* і чомусь Україна не пред’являє позовів до росії, як Ізраїль до Німеччини?!). Для цієї частини жителів під впливом рашенської пропаганди – “русскій мір” став милішим і ріднішим, а свої українці-патріоти - якщо не ворогами, то чужими...
 

Парламент перетворився у цирк "Шапіто", повністю втративши народну довіру, - Сергій Селіфонтьєв, нардеп 2-го скликання

Сергій Селіфонтьєв: “Український парламент не виконав своєї першої обіцянки – не зняв недоторканність з депутатів”
Настав новий рік. Люди мають нові надії, хочуть бачити нові перспективи розвитку країни і свого життя. Але на превеликий жаль наші політики сьогодні не дають такої перспективи. Вони перетворили парламент у ширму, за якою ховаються крадії та злочинці. Вони перетворили парламент у цирк "Шапіто", який повністю втратив довіру у людей і свій вплив на події в Україні.
 

Рада не схотіла розглядати звернення до світу щодо загострення на Донбасі

За постанову 6039 проголосували лише 203 нардепи
Верховна Рада за дві спроби не змогла включити у порядок денний і, відповідно, прийняти постанову-звернення до парламентів іноземних держав та міжнародних організацій щодо засудження ескалації збройної агресії РФ проти України.
 

Скандал в уряді: Данилюк звинуватив Насірова у розтраті $250 000 для поїздки на інавгурацію Трампа (ВІДЕО)

У Кабміні спалахнув скандал через роботу голови ДФС
Міністр фінансів Олександр Данилюк пожалівся на головного податківця Романа Насірова.
Останній без дозволу взяв відпустку та поїхав на інавгурацію президента США. Насіров начебто не виконує доручення, не займається реформуванням ДФС, а тільки піаром.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2188
mod_vvisit_counterВчора3178
mod_vvisit_counterЦього тижня26706
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця49290
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27840770