Він переконує, що зі сторони Міноборони та ЗСУ питанню постачання зброї та її обліку приділяється прискіплива увага.
Україні для контрнаступу проти російських загарбників потрібні важка техніка та підготовка резервів, заявив міністр оборони Олексій Резніков. Під час спілкування з комісією ЄС з політики та безпеки глава МОУ проінформував партнерів про поточну ситуацію на фронті - на північному, східному та південному напрямках.
Окрема увага під час розмови приділялася військовій допомозі від партнерів та навчанню українських воїнів за кордоном.
"Щиро вдячний вашим країнам за системну підтримку і здійснену роботу. Завдяки постачанню західного озброєння ЗСУ мають успіхи на полі бою. Проте ми готуємось до контрнаступальної операції, тому Україні необхідні насамперед важка техніка та підготовлені резерви, - зауважив Резніков, слова якого цитує пресслужба Міноборони. - Ми зацікавлені у проведенні тренувань українських військових на всіх рівнях: від індивідуальної підготовки солдата до колективних навчань підрозділів бригадного рівня.
Я особисто переконався, що українські захисники і захисниці мають високий бойовий дух. З впевненістю кажу, що наші хлопці й дівчата готові продовжувати боротьбу за Україну".
Резніков наголосив, що прискіплива увага зі сторони Міноборони та ЗСУ приділяється постачанню зброї та її обліку.

"Він ознайомив іноземних гостей із запровадженою в Міністерстві оборони логістичною програмою LOGFAS, якою користуються всі члени НАТО, і яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги. Міністр заявив, що збереження довіри партнерів є для України, оборонного відомства та ЗСУ надважливим пріоритетом!" - інформує МОУ.
Нагадаємо, 25 березня президент України Володимир Зеленський заявив, що наразі Сили оборони не можуть перейти в контрнаступ та почати звільняти окуповані території через нестачу озброєння та боєприпасів. За його словами, армія РФ за день використовує втричі більше снарядів, ніж ЗСУ.
При цьому у США вважають, що контрнаступ Сил оборони має всі шанси, аби стати успішним. Глава Пентагону Ллойд Остін очікує, що весною українська сторона скористається виснаженням російської армії та новою військовою допомогою від держав Заходу.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити