Російська федерація незабаром зіткнеться з величезними внутрішніми проблемами.
Таку заяву в ефірі телемарафону зробив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.
За його словами, ситуація всередині країни-терориста лише погіршуватиметься через низку факторів.
«Перше – сакральність армії. Вже немає жодної «другої армії світу». Сакральність влади як такої – те саме. Немає жодної ікони на прізвище путін. Немає путінського клану, немає путіна, який усе знає. Третя складова – корупція у росії. Десять мільярдів на те, щоби побудувати захисну лінію в Білгородській області. З'ясувалося, що вона збудована десь у когось у власних палацах. Що ж, нас це влаштовує», – наголосив Подоляк.
Він додав, що у російських військових, які повернуться з України після війни, також виникнуть питання до влади.
«Вже повертаються багато людей, які хочуть донести в агресивному тоні свої претензії до влади, до несправедливості, яка є у росії. Вони мали концепцію: «Ми великі, але безправні... Але великі». Очевидно, що це не працює. І тому вони приходять до того, що потрібно поставити запитання: «А як це так – ми безправні, великі, а нас усі ображають», – заявив радник голови ОПУ.
Подоляк також зазначив – нещодавня ситуація у Бєлгородській області показала, що росія нездатна впоратися навіть із проблемами локального рівня.

«По Бєлгороду: ми побачили, що все тільки погіршуватиметься. Оскільки оперативного управління вони немає, антикризові моделі поведінки де вони практикують. Гроші вони продовжують максимально красти. Системи захисту також немає – ніхто нічого не гарантує російському населенню», – підсумував представник Офісу президента.
Нагадаємо, вчора Легіон «Свобода Росії» та «РДК» почали проводити операцію зі створення на території Бєлгородської області «смуги безпеки» для захисту громадянських українців.
Після цього влада регіону оголосила про введення режиму контртерористичної операції. Сьогодні Міноборони росії відзвітувало, що російські силовики нібито змогли заблокувати і розгромити добровольців у ході так званої КТО.
В Офісі президента повідомили, що Україна не має безпосереднього відношення до ситуації у Білгородській області.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити