Маруся Звіробій: Ніхто не очікував від Зеленського такого лютого трешу і таких масштабів хаосу
Про це військова та волонтерка Маруся Звіробій заявила у програмі DROZDOV на 4 телеканалі.
Розмова йшла про таке:
Чи є паралелі між Януковичем та Зеленським і чи може він бути справжнім президентом? Хто такий Єрмак, на думку Марусі Звіробій? Що станеться у разі прямої російської інтервенції? Що робити українцям?

Основні тези розмови:
Зеленського не варто порівнювати з Януковичем, бо той хоч сам приймав рішення. А Зеленський - керований. Я не маю за що вчепитися, щоб змінити свою негативну думку про нього. Ніхто не очікував від Зеленського такого лютого трешу і таких масштабів хаосу.
"Вагнергейт" б'є по рейтингах президента, але за зраду він не відповідатиме. Із своїми ЗМІ він може вирулити з будь-якого скандалу.
Ми залишаємося в лапах багатих людей, які борються між собою.
При владі слабкого, недосвідченого і залежного Зеленського ми ризикуємо втратити державу. Він легка здобич для Путіна.
Єрмак працює на ФСБ Росії. Він має сісти першим. Але у нас уся судова система лежить під Єрмаком.
У нас вибір без вибору: або ми залишаємося рабами олігархів у своїй країні, або будемо рабами в Росії.
Українці вибороли на Майдані право говорити будь-якому політичному лідеру все, що про нього думають. Посягання на свободу висловлювань не дозволяють лідеру бути президентом.
Який же вихід із глухого кута? Людей, здатних впливати на зміни, достатньо... Ми маємо кілька ворогів - внутрішніх і зовнішніх. Найважче боротся з Росією. Вона захоплює нас ізсередини через своїх агентів у владі. Після зміни влади всередині держави ми завжди здатні тиснути на неї. Але без ресурсу народові вкрай важко. Тому, очевидно, народ буде змушений змінити владу в ситуативному союзі з олігархатом. А потім будемо діяти далі.

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити