ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Громадянське суспільство

Шустер став співвласником телеканалу

"Шустер LIVE" знову може поміняти "кнопку"
У телеведучого Савіка Шустера з'явився власний телеканал.
Про це стало відомо на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в четвер.
Телеканал змінив назву з Pravda Russian World chanel на 3S.TV, а також змінив структуру власності, у зв'язку з чим попросив переоформити ліцензію.
 

У Львові Порошенку “подарували” флеш-моб з нагоди "роковин" його президентства (ВІДЕО)

У Львові відбувся флеш-моб під назвою “Від інавгурації до імпічменту – один крок” з нагоди “роковин” президентства Петра Порошенка
Організатором акції виступила Крайова організація Української Республіканської партії. Активісти зібрались біля магазину “ROSHEN продукти” під партійним прапором, водночас тримаючи в руках плакати: “поROSHENко - пРЕЗИДЕНТ”, “П.О.П. виконує вимоги В.В.П.”, “Омоскаленню від Порошенка – ні!”.
 

Орест Лютий розпочав серію пісень російською мовою. Перша - про Кобзона (ВІДЕО)

Орест Лютий - "Кобзон" (українізація на експорт)
На численні прохання російських борців проти путінського режиму та російського імперського шовінізму Орест Лютий (він же - Антін Мухарський) розпочинає нову серію пісень російською мовою "Українізація на експорт".
Слава Україні! Хай живе Вільна Росія!
Увага: присутня ненормативна лексика!
 

В Україні ніяких губернаторів немає вже понад сімдесят з лишком літ, - письменник

Олександр Горобець, письменник: ГУБЕРНАТОР - ЗАВЖДИ САМОДУР І ПРОВОКАТОР…
Не хвилюйтеся пані й панове, добрі мої читачі, я нікого і ні в який спосіб цим, начебто не джентльменським висловлюванням, не ображаю. Просто хочу поставити на місце усяких писак-лизунів, журналістів-вірнопідданців і сказати декілька слів банальним прислужникам владу імущим. Позаяк в Україні вже понад сімдесят з лишком літ ніяких губернаторів не було і немає.
 

Виконання Конституції - смерть для олігархів, - Римма Білоцерківська

Римма Білоцерківська, правозахисниця: Тому виконувати Конституцію вони не збираються, а народ вважають за дурників
Змінити без нашої участі ст. 5, 13, 14 Конституції України влада не може, а без зміни цих статей змінювати ст. 142 та 143 Конституції - немає сенсу. Злочин видно буде в самій Конституції: ст.13 та 14 будуть протирічити ст.142 та 143.
Тому вони вирішили затягнути удавку на шиї українського народу його ж руками.
 

У Києві лопатою побили журналіста

7 червня  в міліцію Солом'янського району столиці звернувся 28-річний журналіст одного з українських телеканалів, що отримав травми голови. Згідно з його заявою, він був побитий сусідом під час сварки, яка потім переросла в бійку.
- Підозрюваний встановлений. Судячи по відтворенню обставин конфлікту, журналіст був озброєний електрошокером, а його опонент - лопатою, - розповів "Комсомольській правді в Україні" джерело в правоохоронних органах. - Перемогла лопата.
До слова, застосовувати електрошокер як засіб оборони в Україні заборонено.  Інф.: kyiv.osp-ua.info
 

Активісти намагалися прорвати інформаційну блокаду на "Шустер LIVE" для громад України (ВІДЕО)

Громадські активісти вимагають відкрити ЗМІ для територіальних громад України. Перша хода до Шустера
Представники Оргкомітету з встановлення конституційного ладу в Києві та Україні вимагають прорвати інформаційну блокаду в ЗМІ і започаткувати на провідних телеканалах відкриту дискусію щодо необхідності створення в Україні територіальних громад - суб'єктів публічного права власності. Саме ця реформа, а не ті, що пропонує влада, є найактуальнішою на сьогодні.
 

Національний музей історії України залишився без світла та сигналізації

Безвідповідальність влади
За останні кілька місяців Міністерством культури України змінено керівництво Національного музею історії України, Національного музею "Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні", Національного музею архітектури та побуту України, Національного заповідника "Софія Київська" тощо.
Необдумана кадрова політика і непрозорі призначення на керівні посади людей без відповідного досвіду та освіти дало перші результати.
 

Україні необхідна спільнота публічних інтелектуалів, - Сергій Грабовський

Сергій Грабовський, філософ, історик, політолог: Найважливіше для інтелектуалів зараз — якнайглибше "влазити" у політичне життя країни
Необхідність наявності спільноти публічних інтелектуалів — це не чиясь забаганка. Новоєвропейська цивілізація зуміла істотно випередити всі інші цивілізаційні "материки" у розвитку саме тому, що оптимальним чином задіяла той колосальний ресурс, який становить розумність, раціональність. Згодом це у неї творчо перейняли деякі інші регіональні цивілізації, і не лише саму потребу включення раціональності як внутрішньої складової до всіх суспільно значущих сфер діяльності, а й спосіб інституціалізації такого раціо — в особі незалежних інтелектуалів та їхніх спільнот.
 

Любомир Гузар привітав журналістів із професійним святом (+ВІДЕО)

Журналістика – це спосіб життя і справа, яка вимагає жертовності, - Любомир Гузар
Журналістика – надзвичайно важливий елемент демократичного ладу, бо допомагає людині розуміти й вирішувати важливі життєві справи правильно, ефективно й послідовно. Тому цього дня (6 червня - День журналіста, - Ред.) хочу сердечно привітати працівників ЗМІ і всіх, хто причетний до журналістики.
Бажаю вам свідомо, відповідально виконувати свою роботу!
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні337
mod_vvisit_counterВчора4119
mod_vvisit_counterЦього тижня337
mod_vvisit_counterМинулого тижня27981
mod_vvisit_counterЦього місяця17412
mod_vvisit_counterМинулого місяця148718
mod_vvisit_counterЗа весь час26375659