ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Громадянське суспільство
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Громадянське суспільство

Влада, яка не виконує Конституцію України, не має права на існування! - звернення добровольців під Радою (+ВІДЕО)

Президент України зараз по факту не є гарантом територіальної цілісності України, йдеться у зверненні добровольчого спецпідрозділу
Оформлення власності, починаючи від 1991 року, за територіальними громадами знищить українських олігархів як клас.
7 листопада на площі Конституції під Верховною Радою прозвучало звернення спецпідрозділу "Сонечко", яке знайшло відгук серед присутніх на мітингу. У зверненні сказано те, що ви не почуєте від жодної політичної сили:
 

Уряд садитиме за ґрати п'яних водіїв та підвищить штрафи за порушення ПДР (ВІДЕО)

Доїздились! Безкарність порушників дістала урядовців
Урядовці, готують суттєве збільшення штрафів за перевищення швидкості, їзду без посвідчення та залишення місця ДТП.
Серед імовірних новацій - і обмеження швидкості у містах до 50 кілометрів на годину. Безкарність порушників дістала міністрів, і вони обіцяють змінити ситуацію.
 

Органи влади в Україні представляють іншу державу - УРСР, за законами якої засновані, - правозахисниця Римма Білоцерківська

Пора українцям дізнатися про злочинний обман і виправити ситуацію
Приватні "органи влади" обікрали людей на мільйони!
Кучма заснував Мінюст як приватну юридичну особу. Порошенко заснував НАБУ також як юридичну особу.
Думаєте, то буде працювати? Перевіряємо, щоби не було ілюзій.
Приватні "органи влади" обікрали громадян на мільйони! Є вcі документи про скоєння злочину.
 

Польща відзначає 99-ту річницю незалежності, а Україна ігнорує свою незалежність 100-річної давнини, - журналіст

У Польщі проходять урочистості з нагоди Дня незалежності
А органи влади в Україні не визнають державну Незалежність, проголошену 22 січня 1918 року, - Павло Січкар
У Польщі сьогодні відзначають 99-й День Незалежності. Польські чиновники беруть участь в офіційних заходах, серед них і прем'єр-міністр країни Беата Шидлов.
Про це повідомляє сайт "Країна" з посиланням на прес-службу прем'єр-міністра Польщі на сторінці у Twitter.
"Країна" нагадує, що формальним початком історії II Речі Посполитої вважається 11 листопада 1918 року,
 

Письменник Олег Чорногуз ще у 2013-му році застерігав Польщу не піддаватися на провокацію Москви

Прикро, що Польща знову клюнула на провокацію Москви, - Олег Чорногуз
Правда про "Волинську трагедію"
Від середини травня до 16 липня 1938 р. (через 950 років від хрещення Київської Русі) на Холмщині та Південному Підляшші християнська Польща зруйнувала 91 церкву, 10 каплиць, 26 домів молитви – разом 127 святинь. Крім того, 3 церкви були передані римо-католикам, а 4 храми стали трупарнями”.
 

9 листопада в Україні відзначають день української писемності та мови

На Українському радіо відбудеться 16-й всеукраїнський радіодиктант
Сьогодні, 9 листопада, в Україні відзначають день української писемності та мови.
Свято встановлено 1997 року, коли президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ
 

У населення США 42% всієї стрілецької зброї у світі, - Ягланд

Генеральний секретар Ради Європи: Населення США, яке складає всього 4% від населення всього світу, володіє 42% всієї ручної стрілецької зброї у світі
Турбйорн Ягланд вважає, що ігнорування фактів у сучасному світі – не менша загроза, аніж розповсюдження фейків у соцмережах.
Про це Ягланд заявив, виступаючи перед учасниками Всесвітнього форуму за демократію, повідомляє Укрінформ.
 

Ахметов міг одразу ж зупинити війну на Донбасі одним телефонним дзвінком, - ветеран АТО

Перед початком російського вторгнення на Донбас вплив Ахметова там був вирішальним, - Андрій Сивий
Про це колишній боєць батальйону ОУН Андрій Сивий сказав 07.11.2017 на вечірньому мітингу під Верховною Радою.
Рінат Ахметов на початку війни мав повний контроль над Донбасом, запевнив Андрій Сивий. Він також запропонував мітингувальникам пункти свого плану першочергових дій. Серед них - прийняття закону про імпічмент Президента, розрив дипломатичних відносин з Росією, зниження комунальних тарифів у три рази.
 

У Києві вандали залили цементом Вічний вогонь

Про це повідомляють "Вартові.Еспресо".
Вранці на лінію "102" надійшло повідомлення від перехожого. Він розповів, як помітив, що Вічний вогонь залито цементом.
Прибувши на місце подій, поліція виявила, що вогонь дійсно залили цементом, а біля нього невідомі залишили ще 8 відер.
Зараз правоохоронці з'ясовують eсі обставини інциденту. Його причини досі невідомі.
 

7 листопада під Радою очікується масова акція. Поліція посилить охорону

Поліція знову поставить металеві рамки на підходах до місця проведення акції
Раніше Саакашвілі анонсував на 7 листопада мітинг під ВР.
З 7 листопада поліція посилить охорону громадського порядку біля Верховної Ради. Кількість поліцейських, які будуть залучені до охорони, наразі невідома. Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління Національної поліції України у місті Києві Андрій Крищенко.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні29323
mod_vvisit_counterВчора28886
mod_vvisit_counterЦього тижня75882
mod_vvisit_counterМинулого тижня28257
mod_vvisit_counterЦього місяця173477
mod_vvisit_counterМинулого місяця109965
mod_vvisit_counterЗа весь час27305592