Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Онуфрій у зв’язку з новим вторгненням Росії в Україну звернувся до російського президента Владіміра Путіна із закликом зупинити війну проти України.
"Відстоюючи суверенітет і цілісність України, ми звертаємось до президента Росії і просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення і війна між цими народами – це повторення Каїнового гріха, який по заздрості убив свого рідного брата. Така війна не має виправдання ні у Бога, ні у людей", – йдеться у зверненні.

Онуфрій закликав «всіх до здорового глузду, який навчає нас вирішувати свої земні проблеми у взаємному діалозі та взаємному розумінні».

Він також закликав вірян «не впадати в паніку, бути мужніми і проявити любов до своєї Батьківщини і один до одного».

УПЦ (МП) є самоврядною церквою з правами широкої автономії, проте у складі Російської православної церкви. Владімір Путін у своєму телезверненні про визнання угруповань «днр» і «лнр», що передувало початку військових дій проти України, заявляв, що УПЦ (МП) нібито зазнає в Україні переслідувань.

В Україні від сьогодні введено воєнний стан після нового вторгнення Росії. О 5-й ранку 24 лютого президент Росії Володимир Путін заявив про початок спецоперації на Донбасі після звернення про військову допомогу з боку угруповань «днр»/«лнр», які він перед тим «визнав».

Інф.: radiosvoboda.org

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити