Глазовий писав тексти для виступів дуже популярних свого часу Тарапуньки і Штепселя
30 серпня виповнюється 100 років від дня народження Павла Глазового (1922-2004) – українського поета-гумориста, сатирика, лауреата премії імені Остапа Вишні, першого лауреата премій імені Петра Сагайдачного, імені Наталі Забіли, Заслуженого діяч мистецтв України.
Павло Глазовий - автор збірок сатири та гумору "Великі цяці" (1956), "Карикатури з натури" (1963), "Коротко і ясно" (1965), "Щоб вам весело було" (1967), "Мініатюри та гуморески" (1968), "Смійтесь, друзі, на здоров’я" (1973), "Байки та усмішки" (1975) та інших, жартівливої поеми "Куміада" (1969; усі видані у Києві). Загалом за своє творче життя письменник написав 13 книжок сатири та гумору, 8 книжок для дітей.

Сатирик був учасником Другой світової війни, кавалером Ордену «За заслуги» 3 ступеню, мав звання Заслуженого діяча мистецтв України.

Після війни фронтовик Глазовий навчався в Криворізькому педагогічному інституті, де його запримітив Остап Вишня. Письменник почав опікуватися подальшою долею талановитого юнака, подбав про те, щоб його перевели навчатися у Київ на філологічний факультет Київського педагогічного інституту імені О. М. Горького.

Про маловідомі факти про життя Павла Глазового повідомив glavcom.ua:
Павло Прокопович писав по 5–7 усмішок у день
Пережив Голодомор, на його очах померла голодною смертю молодша сестричка.
Пройшов Другу світову і повернувся додому з трьома бойовими орденами, які… одразу пороздавав сусідським дітлахам.
Глазовий пережив нелюбов радянської влади. Партія боялася гострого пера гумориста і тримала його увесь час під ковпаком. Та заборонити Павла Прокоповича не могли. Його усмішки дуже любили у народі.
Великий гуморист жив у Києві на вулиці великого романіста Льва Толстого досить скромно. Найбільшим його багатством були книги. Глазовий був не лише гарним співрозмовником, а ще й кулінаром.
У дитинстві мріяв стати учителем української мови.
Павло Глазовий був знайомий з Юрієм Нікуліним

Павлу Глазовому - 100 / Відеопрезентація гуморесок
Бібліотека – філія №2 Центральної бібліотеки ПМТГ підготувала відеопрезентацію «100 років від дня народження Павла Прокоповича Глазового. Вибрані гуморески». Дивіться, читайте і частіше посміхайтесь

Коментарі