ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Україна може стати ключовим виробником продуктів з ГМО в Європі

   Економіка і бізнес
Чи нагодує Україна світ продуктами з ГМО?
Україна за кілька років може стати ключовим виробником генетично модифікованих культур у Європі, прогнозують аналітики. DW з'ясовувала, наскільки реалістична така перспектива і чи варто їй радіти. Попри хвилю критики та негативної інформації щодо шкідливого впливу продукції, яка містить генетично модифіковані організми, окремі європейські країни продовжують нарощувати обсяги з виробництва такої продукції. Нині рослини з ГМО вирощують лише Іспанія, Чехія, Словаччина, Румунія та Португалія, проте незабаром до цього списку може приєднатися й Україна. Детальніше
 

PostHeaderIcon Усі три лідери опозиції прибудуть у Брюссель

   Політика
Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок візьме участь у екстраординарному засіданні комітету з питань закордонних справ Європейського парламенту, пише gazetavv.com, посилаючись на повідомлення агентству "Інтерфакс-Україна" народного депутата фракції "Свобода" Юрія Сиротюка.
"ЗМІ написали, що до Брюсселя їде Кличко і Яценюк. Однак це неповна інформація, оскільки запрошення в Брюссель отримав також Олег Тягнибок", - сказав Ю.Сиротюк.
 

PostHeaderIcon МЗС України демонструє слабкість і невизначеність зовнішньополітичного курсу держави

   Політика
Україна хоче "дружити" і з Європою, і з Митним союзом
Про це йдеться у статті Анастасії Москвичової на Радіо Свобода:
"Міністр закордонних справ Леонід Кожара заявив про переваги створення зони вільної торгівлі одночасно і з Європейським, і з Митним союзами. Про плани обговорити "всі плюси та мінуси тих чи інших проектів" інтеграції України в різні міждержавні спільноти зауважив і російський прем’єр Дмитро Медведєв під час зустрічі в Москві зі своїм українським колегою.
 

PostHeaderIcon Екс-ректор Мельник переховується у екс-генпрокурора Піскуна у Франції?

   Право
За втечу Мельника відповідатиме міліція
Прокуратура Київщини вважає бездіяльність працівників чергової зміни Ірпінського міськвідділу міліції області причиною втечі ректора Нацуніверситету ДПС Петра Мельника, - передає 24tv.ua. Правоохоронці, переконані у прокуратурі, не відреагували вчасно на сигнал з браслета, який одягнули на руку пана Мельника, і не прийняли відповідних заходів. Найімовірніше, їм висунуть повідомлення про підозру у службовій недбалості.
 

PostHeaderIcon СКУ продемонстрував зростаючу відчуженість української діаспори від України

   Українці за кордоном
Світовий конгрес українців завершився. Що приховувалося за його фасадом?
Нещодавно у Львові відбувся ювілейний Світовий конгрес українців, куди прибули представники 40 країн українського поселення. Захід був масштабний, розрекламований у діаспорних ЗМІ, з чималими претензіями на унікальність і надважливість.  
За куртиною Х-го Конгресу ховалася чітка прогнозованість, контрольованість виступів, доступ до мікрофону тощо. Одним словом, таке собі заокеанське стовпотворіння, на якому могли забути, що за вікном ХХІ століття.
 

PostHeaderIcon Київрада нелегітимна з 2 червня, вибори мають пройти цього року, - опозиція

   Політика
Раді пропонують призначити вибори в Києві на листопад
Верховній Раді пропонують призначити позачергові вибори київського міського голови та депутатів Київської міської ради на 10 листопада цього року, - повідомляє "Українська правда". Відповідний проект постанови зареєстрували народні депутати від "Батьківщини" Олександр Чорноволенко та Юрій Одарченко 27 серпня. Документ передано на розгляд керівництву комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.
 

PostHeaderIcon Ми не можемо втратити Україну, - ЄС

   Політика
Україна має величезне значення для Євросоюзу.
У такій думці зійшлися прем'єр-міністр Естонії Андрус Ансіп та верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон на зустрічі в понеділок у Таллінні.
"Ми не можемо втратити Україну", - сказала Ештон.
"Естонія чекає, що на листопадовому саміті східного партнерства у Вільнюсі буде підписаний договір про асоціацію та вільну торгівлю з Україною. Це виведе відносини між нею та ЄС на новий рівень", - цитує Ансіпа його прес-служба.
 

PostHeaderIcon Кому вигідний новий податок на вагітність

   Політика
"Податок на статеві органи" так абсурдно охрестили новий податок на вагітність, введений 1 липня 2013 року. Кому вигідний новий податок на вагітність?
На чий гаманець ляжуть виплати і хто залишиться в прибутку.
Нагадаємо, практика "тендерного" оподаткування в країні вже була. За радянських часів існував податок на бездітність, коли чоловіки у віці від 20 до 50 років і заміжні жінки від 20 до 45 років, якщо не мали дітей, зобов'язані були щомісяця відраховувати державі 6% своєї зарплати.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4497
mod_vvisit_counterВчора8441
mod_vvisit_counterЦього тижня4498
mod_vvisit_counterМинулого тижня32402
mod_vvisit_counterЦього місяця30013
mod_vvisit_counterМинулого місяця148718
mod_vvisit_counterЗа весь час26388260