
Ціла низка діючих і відправлених у відставку членів Кабінету Міністрів України постійно проживає в елітних районах Москви. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" (№ 1558 за 1 лютого 2013) заявив генерал-лейтенант СБУ запасу Олександр Скіпальський.
"... деякі українські міністри живуть на Арбаті або Рубльовському шосе в Москві. Туди їх підлеглі змушені возити документи на підпис", - зазначив Скіпальський. Журналісти стали уточнювати, кого конкретно він має на увазі: "Говорите про колишнього віце-прем'єра Бориса Колеснікова?"
"Навіть у Януковича тьохнуло серце, і він декількох із них не ввів до складу нового уряду", - відповів генерал.