Янукович приїхав у Раду вгамовувати своїх депутатів - пригрозив розпуском
Президент Віктор Янукович прибув у Верховну Раду на засіданні фракції Партії регіонів. Про це повідомляє кореспондент "Української правди".
У супроводі охорони та деяких депутатів він близько 20:27 зайшов на засідання. Він не відповів на питання кореспондента, зокрема і про те, коли буде введено надзвичайний стан. Янукович має стурбований вигляд.