Сьогодні найзапекліші бої тривали в Маріуполі
Протягом останньої доби українські силовики знищили понад 150 силовиків, ще кілька десятків узяли в полон. Про це "ЛІГАБізнесІнформу" повідомило джерело в штабі АТО, - інформує
ТСН.
Найбільше бойовиків убили біля кордонів із Росією, в районі Сніжного на Донеччині та інших містах Донбасу.
"Операція триває. Звільнення захоплених територій йде за планом. Моральний дух бійців на висоті", - підкреслило джерело.