Якщо Майдан розженуть - народ стане ніким,
- із виступів на Віче
Як уже
повідомлялось, 7 серпня на Майдані Незалежності Києва відбулося позачергове Віче у зв'язку із спробою влади зачистити Майдан.
Сотник 4-ї (козацької) сотні Микола Бондар у своєму виступі наголосив: За тиждень до спроби розгону Майдану була домовленість з адміністрацією Президента України та КМДА про реорганізацію Майдану. Але порушивши домовленості, вони привели сюди 500 тітушок, переодягнених комунальниками.