Київська міліція у одному із поштових відділень затримала уродженця Чернігівської області під час отримання ним посилки зі зброєю
Член сумнозвісного "Оплоту" накопичив у Києві величезний арсенал зброї. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС в місті Києві з посиланням на начальника столичної міліції Олександра Терещука. Згідно з повідомленням, у посилці правоохоронці виявили понад 40 різних гранат, 6 ручних протитанкових гранатометів, 35 запалів та майже 5 тисяч набоїв різного калібру.