ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Головна
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









PostHeaderIcon Об’єднана опозиція намагається врятувати результати виборів від фальшування

   Вибори
Офіційний підрахунок відрізняється від екзит-полів
За офіційними даними, на парламентських виборах в Україні Партія регіонів перемагає із суттєво більшим відривом, ніж їй давали соціологи за результатами екзит-полів. Опозиція заявляє про численні фальшування.
Окружні комісії продовжують рахувати голоси виборців. За станом підрахунку ЦВК на 10 годину ранку за Києвом, і за партійними списками, і на мажоритарних округах з великим відривом перемагає партія влади. За даними 40 відсотків оброблених протоколів, Партію регіонів підтримали 35,61% українців. Це суттєво більше, аніж «регіоналам» давали соціологи за результатами екзит-полів. Перемагає ця партія і в закордонних округах. Про це інформує Deutsche Welle.
 

PostHeaderIcon Українці проголосували за зміни (результати екзит-полів)

   Гаряча тема
Майже третина виборців віддали свої голоси за нові політсили в парламенті
Українські телеканали о 20.00 оприлюднили результати екзит-полів. Згідно з даними Національного екзит-полу за партійними списками до Верховної Ради проходять 5 політичних сил, а саме Партія регіонів, яка  набрала  28.1%, Об’єднана опозиція “Батьківщина” -  24.7%, партія УДАР – 15,1%, ВО "Свобода" – 12,3% і КПУ - 11,8%.
Результати Всеукраїнського телевізійного екзит-полу, оприлюдненого телеканалами ICTV та “Інтер” такі: ПР - 30, 48%,  Об’єднана опозиція - 23,09%, УДАР - 14,5%, %, “Свобода” - 12%, КПУ – 12%.
Таким чином, за результатами екзит-полів опозиційні сили набрали понад 50% голосів виборців. Залишається інтрига з результатами голосування по мажоритарних округах, які будуть відомі пізніше. Проте, вже зрозуміло, що українці прагнуть змін. Близько 30% виборців віддали свої голоси за нові партії – “Свободу” та “УДАР"
.
 

PostHeaderIcon У київській Свято-Михайлівській церкві виставлені мощі Святого Пантелеймона

   Гаряча тема
Від суботи 20 жовтня кияни зможуть прикластися до частинки голови Пантелеймона Цілителя - одного з найбільш шанованих святих у православному світі
Частинку голови Пантелеймона доставили до Києва з Афонського монастиря 20 жовтня. Святиню урочисто зустріли в Києво-Печерській лаврі і хресним ходом перенесли до храму Святителя Михаїла. Мощі пробудуть у столиці до 5 листопада, прикластися до них зможе будь-хто.
Розмови про прибуття святині до Києва ходили ще з початку року. Приводом для їх ввезення в Україну стало відкриття подвір'я Афонського Свято-Пантелеймонівського монастиря у Свято-Михайлівській церкві - головному лікарняному храмі Києва при Олександрівській лікарні на Печерську (вул. Шовковична, 39/1). Афонський монастир, який був на цьому місці, знищено у 1923 р.).
 

PostHeaderIcon Україна потребує тотальної трансформації системи, - Богдан Гаврилишин

   Стратегія для України
"В Україні потрібно проводити тотальні трансформації. Але те, що партії, в тому числі, опозиційні, говорять у рамках виборчої кампанії, реалізувати складно. Треба змінювати систему – економічну, соціальну, політичну, а не трохи реформ тут, трохи реформ там. Я не прогнозую речі на короткий період, мене цікавлять які трансформації відбуватимуться через 7-8 років. Я, наприклад, думаю, наскільки добре наша нова генерація – люди від 20 до 30 років – вивчають досвід країн, де є повна свобода і немає бідних людей, де навчилися жити з природою, а не тільки її експлуатувати. Якщо ці люди підготуються, а потім підуть на вибори, то стануть тією критичною масою в різних рівнях рад як це, наприклад, було після виборів 1990 року." Про це йдеться в інтерв'ю всесвітньо відомого економіста Богдана ГАВРИЛИШИНА газеті "День".
 

PostHeaderIcon УНІАН о 20.00 розпочне проект "Виборча ніч 2012" (Програма заходу)

   Вибори
УНІАН підготував проект "Виборча ніч-2012: перші враження, оцінки та коментарі"
28 жовтня о 20.00 у прес-центрі інформаційного агентства УНІАН розпочнеться унікальний проект – "Виборча ніч 2012: перші враження, оцінки та коментарі". Одразу після закриття виборчих дільниць та оголошення екзит-полів  свої оцінки перебігу кампанії, що завершилась, самого виборчого процесу дадуть вітчизняні та міжнародні спостерігачі, провідні  експерти, європейські політики та опозиційні кандати-мажоритарники.
Вперше в Україні, за допомогою технології TelePresence  в рамках проекту буде  забезпечено телевізійний зв`язок у реальному часі з можливостю двобічного спілкування та ефектом віртуальної присутності іноземних спікерів.
 

PostHeaderIcon Українці активно реєструються на порталі відеоспостереження за виборами

   Вибори
altЗ 8.00 ранку 28 жовтня вводиться прискорена реєстрація на порталі www.vybory2012.gov.ua, - повідомляє УНІАН. Кількість зареєстрованих на порталі користувачів перевищила 75 тис.
У зв'язку зі значним інтересом до використання системи відеоспостереження за виборами у Верховну Раду спрощується реєстрація на порталі системи. Про це повідомила прес-служба компанії-розробника порталу "Сітронікс Інформаційні Технології".
 

PostHeaderIcon Володіння українською стає конкурентною перевагою на ринку праці

   Громадянське суспільство
Як піцою, суші та пивом можна популяризувати українську
Українофоби слушно зауважують: навіщо вчити українську мову, якщо у столиці без особливих проблем ви отримаєте обслуговування у закладах харчування, побачите рекламу та інші інформаційні матеріали переважно російською?
У відповідь активісти ініціативи “Дріжджі” переконують адміністрації барів, кав’ярень, ресторанів переходити на українську.
 

PostHeaderIcon "Літературну Україну" визнано найдавнішою україномовною українською літературною газетою

   Культура і духовність
“Літературна Україна” — у національній “Книзі рекордів”
Нещодавно у стінах редакції “ЛУ” відбулася справді приємна подія: її відвідав керівник проекту “Книга рекордів України” Ігор Підчибій, щоб повідомити про включення газети до “Книги рекордів...” та нагородити колектив дипломом у зв’язку з цим досягненням.
Таку високу відзнаку видання отримало в категорії “Література": “ЛУ” визнано “найдавнішою україномовною українською літературною газетою, що нині виходить”.
Як зазначив І. Підчибій, “Книга рекордів України” уважно стежить за непересічними явищами в царині мистецтва та літератури, а “Літературна Україна” по праву належить саме до таких явищ у культурному житті країни.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1627
mod_vvisit_counterВчора5628
mod_vvisit_counterЦього тижня11644
mod_vvisit_counterМинулого тижня30405
mod_vvisit_counterЦього місяця15030
mod_vvisit_counterМинулого місяця109965
mod_vvisit_counterЗа весь час27147145