У Києві бульдозери руйнують історичну гору!
Як повідомили Контракти,   в  в Києві триває знищення Замкової гори: працює важка техніка, вантажівками вивозиться грунт, уже зрізані близько сотні дерев, значна частина яких вікові. Про це заявив голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець.
«Два дні тому я повідомив про початок руйнування Замкової гори з боку Фролівській вулиці і звернувся до голови КМДА Олександру Попову з проханням зупинити знищення легендарної гори. Представники КМДА повідомили мені, що будівельні роботи не ведуться, а тільки вивозиться сміття. Але насправді забудовники обдурили Головне управління містобудування та архітектури, оскільки вже існує загороджений будівельний майданчик, де ведуться роботи»,
- наводить УНІАН слова Бригинця з посиланням на його прес-службу.
За словами депутата, створюється враження, що владі мало скандалів з Гостиним двором і схилами Дніпра, вона «розігріває» нову гарячу точку на карті міста. «Зараз існує реальна загроза знищення історичної пам'ятки. У минулому році нам ледве вдалося зберегти залишки гори Щекавиці, і в даному випадку громадськість теж відступати не збирається», - заявив Бригинець. З приводу знищення зелених насаджень А. Бригинець звернувся в екологічну прокуратуру та прокуратуру Києва з проханням перевірити діяльність підрозділів Міністерства екології та КМДА щодо бездіяльності влади, яка допустила масове знищення паркової зони в центрі Києва.

  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити