Вартість участі в з'їзді духовного центру, який проходить в столиці, становить $ 100 за нинішнім курсом!
Записатися вже неможливо, оскільки місць немає.
Другий тиждень в центрі Києва проходить з'їзд однієї з християнських організацій - духовного центру "Відродження". Адептів у жовтих і синіх футболках настільки багато, що зустріти їх тепер можна в будь-якому куточку міста.

Вони закликають городян на спільні молитви в обмін на «вічне життя», а вартість оренди Палацу спорту, в якому проходять богослужіння, обчислюється сотнями тисяч щодня (за нашою інформацією, близько 300 тис. грн за три години). «Ви не уявляєте, які там можуть бути суми пожертвувань. У нас знайомий туди пішов, молодий хлопець, програміст. Заніс $ 1 тис. А йому сказали, що наступного разу він повинен ще більше дати», - розповіли друзі 27-річного Сергія.

Засновник «Відродження» - уродженець Дніпра Володимир Мунтян, який раніше був засуджений за шахрайство та крадіжки. Вчора в Мережі з'явилося відео з'їзду, де можна побачити екс-кандидата в мери Києва і депутата Київради Сергія Гусовського, а також віце-спікера Оксану Сироїд.

Відео  Гусовський і Сироїд побували на зборах духовного центру "Відродження"

Гусовський, втім, сказав «Вістям», що не є прихожанином «Відродження». «Мене нічого не пов'язує з духовним центром «Відродження». Але хочу підкреслити, що це не секта, а протестантська церква. І як політик я вважаю за необхідне відвідувати збори різних конфесій. Відео ж було записано ще в травні, коли нас туди із Сироїд запросили».

Вартість участі в з'їзді становить $ 100 за нинішнім курсом, причому записатися вже неможливо - кажуть, що місць немає. Очевидно: духовний центр - вигідний бізнес, якщо врахувати, що з'їзд відвідують 11 тисяч осіб. Втім, експерти запевняють: десятини, пожертвування і подарунки - це тільки видима вершина айсберга. Насправді, релігійні громади заробляють зовсім на іншому.

За 50 тисяч з пастви

«У кожного пастора є програми мінімум і максимум. З пастви розміром близько ста чоловік він раз у тиждень збере 10-15 тис. грн. Тобто 50 тис. На місяць - це програма-мінімум. А ось максимум - це за один день стати власником двох-або трикімнатної квартири десь в Києві чи Харкові. Адже всі люди рано чи пізно вмирають. А майже всі релігійні вчення влаштовані так, що пастир - все одно що Бог, і люди охоче пишуть йому дарчі», - пояснює адвокат Іван Ліберман, який займається релігійними справами близько 10 років.

Повну версію матеріалу про те, як секти заробляють на прихожанах і яким чином "церкви" поділили між собою територію України, читайте в матеріалі: Фірми "від Бога": як заробляють на релігії

Інф.: vesti-ukr.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити