Нещодавно Папа Римський Франциск у Ватикані благословив українських військовослужбовців
У середу, 15 червня, в Київ прибув державний секретар Ватикану П'єтро Паролін. Його офіційний візит в Україні триватиме до 20 червня.
Новину повідомляє "Преса України".
Літак "заступника Папи Франциска" приземлився в аеропорту Бориспіль. Делегацію з Ватикану в якій був П'єтро Паролін та працівник державного секретаріату Ватикану монсеньйор Висвальдас, зустрічало українське духовенство.
Українську сторону представляли колишній глава Греко-Католицької церкви архієпископ Любомир Гузар, нинішній глава УГКЦ архієпископ Святослав Шевчук, Апостольський нунцій в Україні (посол Ватикану в Україні) архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький та інші священнослужителі. Гостя з Ватикану зустріли традиційно – з оркестром та хлібом-сіллю.  

В Україні Держсекретар Ватикану запускатиме благодійний проект "Папа для України". Планується, що окрім Києва заступник Папи відвідає Львів та Запоріжжя.

Нещодавно Папа Римський Франциск у Ватикані благословив українських військовослужбовців, серед який були й учасники АТО. Перед початком загальної аудієнції Папа Франциск зійшов з панорамного автомобіля, підійшов до учасників АТО та перекинувся з ними словами.

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск прийняв запрошення президента Петра Порошенка відвідати Україну. Він запевнив, що ніколи не забуває про неї та молиться за мир в нашій країні.

15-20 червня 2016 року Його Еміненція кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану, перебуватиме з офіційним візитом в Україні. Високий гість відвідає Запоріжжя, Київ та Львів, де зустрінеться з Президентом України, Головою Верховної Ради України, із громадами РКЦ та УГКЦ і представниками ВРЦіРО.

 Програма заходів
20 червня 2016 року, понеділок. Київ
09.00  Покладання квітів на Майдані
09.30  Пам’ятник Невідомому солдату. Почесна варта. Покладання вінка.
Візит до музею Голодомору. Покладання меморіального кошика
13.00  Зустріч із бідними, котрими опікуються Облати Непорочної Марії, при конкафедральному соборі Святого Олександра
14.00  Дипломатичний обід в Апостольській нунціатурі
15.30  Зустріч із Всеукраїнською радою Церков у соборі Святої Софії. Промова.
           Прес-конференція (про це буде опубліковано окремий прес-анонс).
20.05  Виліт до Рима FCO, аеропорт Бориспіль.

За інф. uapress та кор. порталу ВН

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити