Заява Соні Кошкіної у прямому телеефірі
Вечір п'ятниці, 29 червня, був присвячений не тільки футбольній темі, оскільки Євро-2012 підходить до свого завершення, але було і пряме включення шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіної.
У Савіка Шустера на "Першому національному телеканалі" і у Євгена Кисельова на телеканалі "Інтер" зібралися експерти, власники українських футбольних клубів і безпосередньо ті, хто був причетний до футбольного свята в Україні та Польщі.
Але хотілося почати не з обговорення підсумків Євро-2012, а з прямого включення шеф-редактора LB.ua Соні Кошкіній, яка знаходиться в європейській країні через можливе її арешту.


Савік Шустер попросив розповісти про причини, замовників і ситуації навколо скандалу, який пов'язаний із судовим позовом проти LB.ua.
"Заява Ландика - .. Це всього лише спроба розібратися з нашим засобом масової інформації. Сьогодні LB.ua є одним з найпопулярніших новинних ресурсів. Те, що сьогодні відбувається, є добре спланованою провокацією не тільки проти якогось конкретного ЗМІ, а проти українського суспільства, проти Президента України та держави.  Але це вже не перша спроба розправитися проти нашого ресурсу ", - заявила Соня Кошкіна.

Далі вона нагадала, що спроба розправи вже була наприкінці минулого року, коли під надуманим приводом хотіли здійснити спробу арешту серверів.

Читайте: Розправа

"Ми тоді з'ясували, хто був замовником. Це був один із вищих чиновників Адміністрації Президента. Це не Президент. Після цього ми стали помічати факти стеження, доносів, прослуховування. Я назву з часом конкретні прізвища. Зараз це робить той же чоловік, але тільки зі своїм близьким другом, одним із вищих чиновників Кабінету Міністрів, який з себе робить останнім часом позитивний імідж євроінтегратора,  а також один з найбільш одіозних заступників генпрокурора», - повідомила шеф-редактор LB.ua.

При цьому Соня Кошкіна заявила, що знаходиться за межами України і повертатися не збирається, поки не буде конкретного документа про відмову про порушення кримінальної справи за результатами перевірки.
"Я не повернуся, поки не буде залізобетонних гарантій того, що мені, моїм партнерам і моїм колегам не загрожує небезпека і не буде нових кримінальних справ. Зараз я готую лист до Президента України та Генеральному прокурору, що є також жертвами тих, хто прикривається їх іменами. Янукович і Пшонка повинні знайти управу на своїх підлеглих, тому що це свавілля ", - зазначила Соня Кошкіна.
За її словами, замовники та виконавці цієї гучної справи хочуть знищити незалежне ЗМІ і "підсидіти свого безпосереднього начальника".

"Якщо нічого не зміниться, я буду просити політичний притулок для себе, своїх колег, які знаходяться в подібній складній ситуації Я не припиню свою професійну діяльність Це зашкодить іміджу України, але у мене немає іншого виходу», - Заявила шеф-редактор.  


Інф.: LB.UA

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити