Джерело в СБУ однозначно заявляє про прямий зв'язок між Медведчуком і сепаратистськими групами у двох регіонах
Як повідомляють ЗМІ з посиланням на поінформоване джерело в СБУ, кум Путіна Віктор Медведчук зараз керує роботою сепаратистів у Запоріжжі та Дніпропетровську
За його планом в Запорізькій області необхідно прийняти законопроект про спеціальний статус регіону, а в Дніпропетровській – створити спеціальну економічну автономію.

Джерело в СБУ однозначно заявляє про прямий зв'язок між Медведчуком і сепаратистськими групами в двох регіонах.

"За нашими оперативними даними, пан Медведчук у своїх прагненнях федералізувати Україну перейшов від слів до справи. Він є ідеологом і організатором проектів Дніпропетровської економічної автономії і спецстатусу Запоріжжя", — зазначає джерело.

Він також зазначив, що обидва проекти несуть пряму загрозу територіальній цілісності України.

"Ми виходимо з того, що Україна повинна бути і далі унітарною державою, а значить будь-які спроби порушити Конституцію нашої країни є тяжким злочином. Ми докладемо всіх зусиль для збору та аналізу доказової бази, а також докласти всіх зусиль для арешту Медведчука", - говорить співрозмовник.

Нагадаємо, раніше українське інтернет-видання Depo.ua провело журналістське розслідування і виявило близькі зв'язки між лідером "Громадянської ради Дніпропетровщини" Сергієм Шапраном і Медведчуком.

"Сергій Шапран, який очолює "Громадську раду Дніпропетровщини" і буде вести дніпропетровський народ до економічної автономії, є людиною з команди Віктора Медведчука і керівником ініціативної групи "Українського вибору" в Дніпропетровську", — зазначає видання.

У свою чергу ТСН повідомила про причетність Медведчука до сепаратистського з'їзду в Запоріжжі, який нещодавно провели активісти в обласному центрі з метою просування "спецстатусу" регіону.

Інф.: izvestia.kiev.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити