altВи прагнете об’єднання з «братами» в одній державі? Тоді будите готові, що «брати» застосують проти вас воєнну авіацію!
Останній приклад датується 17-м лютого 2012 року. Під приводом боротьби з «бандугрупуванями» російське військо почало бомбардування у Хасав’юртському районі Дагестану (заважаючи на «любов» путуністів до «бєндєровцев», чому б не припустити, що такі ж заходи могли б бути застосовані до котрогось із районів Львівщини чи Івано-Франківщини?). До речі, Дагестан у 1918 році входив до складу Самостійної Кубанської Народної Республіки. А Кубань, як відомо, – етнічна земля українців…

А привід? Вони, як завжди, «блокували бойовиків» у лісі. Ті насипали перцю москалям (За офіційними даними кілька десятків озброєних людей у протистоянні з федеральними московськими військами втратили двох людей. Натомість «непереможне» російське військо мало 13 вбитих та 20 поранених).

Що федерати-путіністи робили далі? Та те ж саме, що в Україні після першої та другої світових воєн – кидали на знищення ворога важку техніку. Цього разу – бомбардували територію з гелікоптерів. І не важливо, що там ніхто не оголошував війну, що в лісі під бомбардування можуть потрапити мирні мешканці, до речі, громадяни Російської Федерації. Це вже – «дрібнички».


Інф. Дух волі
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити