У всіх областях України офіційно закінчився опалювальний сезон.
Про це повідомила пресслужба "Укренерго", "Нафтогазу".Як заявив голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов, компанія вже розпочала підготовку до наступного опалювального сезону 2023/2024 років.
Крім того, за даними Укренерго, в країні достатньо електроенергії для покриття потреби споживачів. Зростає генерація гідроелектростанція на тлі зростання рівня води в річках.
Для уникнення масштабних підтоплень населених пунктів вздовж річок Дніпро і Дністер, на ГЕС здійснюються контрольовані скиди води.
Наразі триває експорт електроенергії в Молдову (до 98 МВт у різні години) та незначний імпорт зі Словаччини (2-4 МВт у різні години).
Як і раніше, триває відновлення енергосистеми після масованих атак росіян. Пріоритетним наразі є відновлення надійності живлення.
Раніше голова "Нафтогазу" Олексій Чернишов заявив, що Україна успішно завершує найважчий опалювальний сезон - погодні умови дозволяють це зробити раніше, ніж було заплановано.
Під час опалювального сезону 2022-2023 росіяни здійснили понад 1200 атак ракетами та дронами по ключових енергетичних об’єктах, а 43% магістральних мереж було пошкоджено.

Інф.: Українська правда


Коментарі