Обладнання, яке здатне покривати сигналом Wi-Fi великі відстані, використовують у місцях, де неможливо прокласти дротовий інтернет, та у зонах рятувальних робіт.
«Ми створюємо програмне забезпечення для обладнання, яке дозволяє покривати WiFi-сигналом території в радіусі до 120 кілометрів від точки доступу. Там, де неможливо прокласти дротовий інтернет, або навіть у зонах роботи рятувальних операцій на місцях катастроф», — розповів віцепрезидент зі стратегії та технологій GlobalLogic Андрій Яворський.
Також українські інженери з GlobalLogic працюють над розробками на базі 5G. За прогнозами, рушійною силою у телекомі стає технологія зв'язку 5G, яка надасть потужний поштовх майже усім розробкам на її базі у всіх сферах життя людей.

У 2023 році понад 10% світових пристроїв та з'єднань будуть використовувати технологію 5G. Серед 13,1 млрд мобільних пристроїв підтримуватимуть її 1,4 млрд. Коли 5G спонукає до розвитку штучний інтелект та робототехніку, а також виводить на новий рівень інтернет речей та автопілоти, ще майже 34% населення планети взагалі не мають доступу до інтернету.

Нагадаємо, що «Укртелеком» запускає у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові мережу безкоштовних публічних Wi-Fi-зон, які забезпечать доступ до інтернету протягом двох-чотирьох годин під час відключення електроенергії.

Інф.: speka media

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити