Про це заявив український економіст Олег СОСКІН агентству "Новий Регіон". Олігарх Ігор Коломойський спеціально пішов на банкрутство авіакомпанії "Аеросвіт", щоб уникнути її захоплення структурами старшого сина президента Олександра Януковича.
"Коломойський однозначно займається махінаціями, штучно банкрутячи "Аеросвіт". Але це відбувається вимушено, він захищається від спроб Сім'ї забрати у нього ці компанії. Не секрет, що і "Донбасаеро", і "Аеросвіт" хотів у Коломойського забрати старший син Януковича. Така ж ситуація з компаніями Пінчука. Коломойський здійснив кваліфіковане банкрутство, він профі в цій справі, просто штучно банкрутить компанію, щоб її активи перевести на свої ж компанії і уникнути того, щоб їх забрала Сім'я", - сказав співрозмовник агентства.


"Він залишив з носом сина Януковича. Але коли пани б'ються, в українців чуби злітають. Тобто, постраждали в результаті прості громадяни, їм ніхто гроші за скасування рейсів не поверне. Коломойський - чистий прагматик, президент Єврейського конгресу, і йому все одно, чи лежать українці в аеропортах по всьому світу, чи ні. Він не живе тут, тому йому "по барабану", - міркує експерт.

"Постраждав також і авторитет України, адже це - безпрецедентний випадок, коли на свята в аеропортах залишилися тисячі сімей, ніхто не забезпечив їх повернення вчасно. Заяви Азарова про те, що їм щось компенсують, що будуть санкції, - все пусті слова. Це нічим не закінчиться. Але на цьому війна Сім'ї і Коломойського не закінчиться теж", - прогнозує Соскін.  
 

Інф.: soskin.info

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити