Долар оновив мінімум за останній рік в Україні - дані Нацбанку
Національний банк України (НБУ) констатує найнижчий за останній рік середній курс готівкового долара. У червні американська валюта втратила ще майже 1%.
Обсяги продажів українськими банками та обмінниками готівкової валюти громадянам становили у червні 1,57 млрд доларів, а обсяги купівлі — 1,39 млрд доларів.

Прогнози щодо курсу
Судячи з динаміки українського валютного ринку, ситуація наприкінці весни та на початку літа була значно кращою за прогнози аналітиків.
Зокрема, у червні фінансисти заявили, що очікують курс національної валюти упродовж наступних 12 місяців на суттєво вищому рівні — 39,54 гривні за долар, а в квітні прогнозували курс у 40,04 гривні за долар.
Як пояснили у Нацбанку, позитивні курсові показники забезпечує, зокрема, високий рівень міжнародних резервів. Завдяки цьому покращилася нинішня ситуація на валютному ринку та подальші прогнози щодо курсу.
Станом на четвер, 6 липня, середній курс долара такий:
    у купівлі — 36,70 гривні за долар;
    у продажу — 37,39 гривні за долар.

Національний банк України (НБУ) може скасувати обмеження на обмін валют. Послабленню жорстких заходів на валютному ринку посприяє стабільність економічної ситуації.
Також ми писали, що Національний банк України (НБУ) гарантував стабільність валютному ринку. Регулятор вирішив зберегти облікову ставку на рівні чинних 25% річних.

Інф.: Новини LIVE

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити