Початок місяця буде теплим.
Як і обіцяли синоптики, останні дні лютого принесли в Україну теплу погоду.  Ресурс Wisemeteo дав прогноз погоди на березень для Києва.  Початок місяця обіцяє бути теплим.
Початок весни: синоптик дав прогноз на тиждень
З 1 по 10 березня
Початок місяця буде теплим. Киян чекають сонячні дні, іноді  прогнозують мінливу хмарність. Температура повітря коливатиметься від 0°С до +10°С вдень, до -4°С до +4°С вночі. Після 6 березня температура поступово буде знижуватися.  Опадів в цей період не очікується. Лише 9 березня може бути невеликий сніг.

 З 11 по 20 березня
В цей період прогнозують поступове потепління. Особливо це стосується денної температури. Якщо 11 березня вдень обіцяють 0, а вночі до -4, то 20 березня очікується вже +6 вдень, та – 2 вночі. В Києві буде хмарна погода. З 14 по 16, та 19 березня прогнозують невеликі дощі.

З 21 по 31 березня
Ближче до квітня температура повітря у столиці буде підвищуватися. Суттєве потепління прийде після 25 березня. Тоді вдень прогнозують від +8 до +13. Після 24 березня вночі температура не буде опускатися нижче 0. 26 та 28 березня очікуються дощі.
Нагадаємо, якою буде весна 2024. Прогноз дала завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі