Main
"Кнопкодавство" у парламенті без належного покарання не подолати
| Politics |
Опозиція змусила депутатів Верховної Ради наразі відмовитися від масового голосування чужими картками. Однак за відсутності покарання за "кнопкодавство" ефект тимчасовий, певні депутати і експерти, - повідомляє DW.DE.Перші дні роботи Верховної Ради після затяжного блокування опозицією засвідчили, що вимоги дотримання депутатами закону про персональне голосування таки були почуті. Якщо раніше при ухваленні рішень масове натискання кнопок за себе та відсутнього сусіда було звичною практикою для українських парламентаріїв, то нині депутати роблять це з обережністю.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Верховна Рада схвалила в першому читанні проект постанови № 1030, який передбачає призначення чергових виборів Київської міської ради і мера Києва на 2 червня.За це проголосували 293 нардепів при мінімально необхідних 226, - інформує "Обозреватель".
Раніше спікер Володимир Рибак заявив, що голови фракцій розглянули і запропонували розглянути повторно зазначений проект 21 березня, відступивши від регламенту.
Згідно з рішенням Ради, яке було прийнято в результаті, терміни підготовки зазначеного проекту постанови до другого читання скорочені вдвічі.
Тобто воно буде розглянуто на наступному пленарному тижні Ради, яка запланована на 2-5 квітня.
Сьогодні святкуємо день поезії та лялькаря
| Hot topic |
21 березня відзначають Всесвітній день поезії, Міжнародний день лялькаря, День боротьби за ліквідацію расової дискримінаціїВсесвітній день поезії
У 1999 році на 30-й сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено щорічно відзначати Всесвітній день поезії (World Poetry Day) 21 березня. Перший Всесвітній день поезії пройшов в Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.
Цей День, вважає ЮНЕСКО, покликаний служити створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справді сучасного мистецтва, відкритого людям.
Календар харчування у Великий піст
| Religion |
Великий Піст складається з Чотиридесятниці (перших 40 днів) і Страсної седмиці, яка і завершує піст.Під час посту прийнято очищати помисли від мирської суєти і присвячувати себе духовним роздумам.
Крім того, що потрібно дотримуватися певного режиму харчування, необхідно дотримуватися аскезу: обмежувати себе і в розвагах. Великий піст 2013 дозволить поправити здоров'я, позбавитися від зайвої ваги.
Львів перетвориться на "Музей Писанки"
| Culture and Spirituality |
IIІ Фестиваль писанок у Львові, який відбудетьсяз 6 квітня по 6 травня, заполонить місто атмосферою Великодня. Цей родинний захід прославлятиме тисячолітні традиції святкування найсвітлішого свята у християнському світі.Головною ідеєю Фестивалю є популяризація великодніх традицій та прикрашання міста Лева за допомогою невід'ємного символу Великодня - Писанки. У цей період увесь Львів перетвориться на "Музей Писанки" під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватисяписанки.
Знизити витрати за електроенергію легко
| Economics and Business |
Вартість комунальних послуг сьогодні є настільки високою, що для багатьох становить добру частину заробітної плати. Значну частку при цьому сплачуємо за електроенергію.Якщо підрахувати загальну економію, яку можна отримати завдяки таким дрібним заходам, як використання енергозберігаючих лампочок та вимкнення із розетки зарядного пристрою для мобільного телефону, та помножити на кількість лампочок для заміни в одному офісі чи будинку, - то можна з приємністю переконатися, що економія буде відчутною.
Чи можливо певним чином знизити її вартість та на чому в такому випадку можна зекономити? Відповіді дуже прості…
Геніїв створюватимуть штучно
| Science and Education |
Вчені з Челябінська планують створювати геніїв штучноДля цього з перших місяців життя в мозок дітей за допомогою картинок із звуковим супроводом будуть "накачувати" величезні обсяги інформації.
За даними радіо "Вести ФМ", в основі методики закладена здатність дитини до швидкого запам'ятовування інформації та сприйнятливість дитячої свідомості.
Варто відзначити, що лікарі до таких методів навчання ставляться вельми скептично.
Інф.: vidomosti-ua.com, фото: webdiana.ru
25 березня "Межигір'я" буде у "Відкритому доступі"
| Hot topic |
У рамках спеціальної програми фестивалю Docudays UA 25 березня 2013 року відбудеться світова прем'єра фільму-альманаху "Відкритий доступ".Альманах складається з 5 новел, одна з яких - "Межигір’я". Ця колишня державна резиденція тепер фактично є приватною територією чинного президента України Віктора Януковича.
Сергій Лещенко – журналіст інтернет-видання "Українська правда" декілька років веде розслідування, щоб з’ясувати, кому належить резиденція у Межигір’ї та на яких засадах там мешкає президент України. Завдання майже безнадійне, бо жоден із чиновників не йде на співпрацю.
Переглянути трейлер фільму-новели "Межигір'я" можна тут. Інф.: vidkrytyi-dostup.com
Росіяни хочуть жити так, як до 1917-го року
| Sociology |
Чверть росіян не проти відродження монархіїПідсумки опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦИОМ), свідчать про те, що громадяни не бажають відродження монархії в країні. Про це повідомляє РБК.
Лише 11% респондентів заявили, що Росії найбільшою мірою підходить така форма правління, як монархія, що припускає передачу верховної влади у спадок. 82% опитаних схиляються до республіканської форми правління, а 7% росіян вагалися з відповіддю. У Москві та Петербурзі прихильників монархії більше, ніж у середньому по Росії: соціологи нарахували 19% прихильників цієї ідеї проти 69% "республіканців". У середньому в містах-мільйонерах проживають 10% "монархістів". У 2006 р. лише 3% росіян заявили, що виступають за монархію і бачать людину, яка могла б зайняти престол. Тепер подібних поглядів дотримуються 4% респондентів.
У той же час 24% опитаних заявили, що в принципі не проти монархії, але гідного кандидата назвати не можуть.
Янукович “кастрував” парламентську більшість, - Юрій Пальчуковський
| Politics |
ПР виглядає кастрованою, бо не може “народити” щось корисне. “Кастрацію” зробив Президент через прокуратуру, СБУ, міліцію і суди. Депутати від ПР і більшість мажоритарників близькі до евтаназії.З цих людей зробили біороботів. Вони залякані, замордовані, загнані в стійло під назвою “фракція ПР”. Така доля чекає і комуністів. Просто, влада ще не відшукала спосіб, як це зробити.
ПР розуміє, що в нинішній ситуації вона не зможе диктувати свою волю в парламенті, а, значить, і в Україні. Тому вона піде на крайні непопулярні заходи і намагатиметься провокувати патріотів України на радикальні дії із застосуванням сили, щоб потім приклеїти їм ярлики “фашистів”, “неофашистів’ і т. ін., щоб цим дестабілізувати ситуацію в країні для реалізації силового сценарію.
Народ не повинен переставляти ноги лідерам опозиції
| Politics |
Початок оголошеного опозицією повстання перевершив очікування. Але в запропонованому опозицією форматі поки що дійсно виглядає боротьбою з вітряками. У першу чергу, тому що про кінцеву мету повстання так і не було сказано ані півслова.Головне питання залишається відкритим: а що опозиція робитиме далі?
І, чи стане "Вставай, Україно" початком реального вуличного спротиву, моральної та організаційної підготовки до скинення режиму? Чи так і залишиться тактичними маневрами, викликаними політичною нудьгою на час "безробіття" в Раді? Адже повставати "на два місяці" – це як заздалегідь планувати недоношену дитину.Повстання ж повинне пройти певну еволюцію, і не тільки ідеологічну та мотиваційну, але й, що дуже важливо, організаційну. Його потрібно готувати.
Про це - у статті на "Українській паравді". Детальніше























