Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Ecology

Донбасу загрожує масштабна техногенна катастрофа, яку можна порівняти з трагедією на Фукусімі

Крім уже цілком відчутної катастрофи гуманітарної, десь на обрії увиразнюються обриси й катастрофи техногенної, збиток від якої перевершить усі воєнні руйнування й наслідки Чорнобиля разом узяті.
Якось випускається з уваги, що ареною боїв став регіон із найвищим техногенним навантаженням у Європі. Перенасичений промисловими підприємствами, кожне з яких без постійного нагляду стає джерелом величезної небезпеки. Не тільки для Донбасу. І не тільки для України.
 

Хижі піраньї і риби-мутанти - нові мешканці Дніпра

Нові мешканці Дніпра шокували вчених
За останні 20 років у Дніпрі знайдено 18 нових видів риб. Однак повною несподіванкою стало виявлення піраній. І хоча випадки поодинокі, а самі хижі риби - теплолюбні, немає гарантій, що аномально тепла зима не посприяє їх поширенню...
Про це заявив Роман Новицький, кандидат біологічних наук. За його словами, були навіть випадки, коли рибалки ловили на вудку пака - різновид піраньї, яка має широкі гострі зуби.
 

Як наживаються на утилізації небезпечних відходів (ВІДЕО)

На утилізації небезпечних відходів ділки заробляють півмільярда гривень на рік
Заробляти гроші можна не тільки на постачанні корисних копалин, а й на утилізації небезпечних відходів.
Міністерство екології запровадило нове мито. Віднині за ввезення кожного літра масил чи олив імпортер повинен сплатити одну гривню. І не державі, а приватним компаніям, які і створені для того, щоб збирати ці гроші.
 

Київ накрив газовий сморід

Газова "атака" західних околиць Києва: столицю накрив сморід одоранту
Київська міська державна адміністрація (КМДА) звернулась до мешканців столиці із проханням не панікувати у зв'язку із смородом, який розповсюдився у повітрі й нагадує запах газу, - пише Gazeta.ua.
Зокрема, як повідомила прес-служба КМДА з посиланням на "Київгаз", під час закачування одоранту на газорозподільній станції № 12 "Київтрансгазу", біля селища Хотів (Києво-Святошинський район) стався його витік.
 

Європа не бажає перетворитися на "сміттєвий континент"

Комісія ЄС оголошує війну пластиковим пакетам
Кожен мешканець ЄС за рік використовує близько 200 пластикових пакетів. Опиняючись у смітті, вони неабияк шкодять довкіллю. У Єврокомісії пропонують радикально скоротити використання таких пакетів, - пише DW.DE. Щорічно європейці викидають на смітник майже вісім мільярдів пластикових пакетів. Вони часто опиняються в річках та морях, завдаючи великої шкоди довкіллю.
 

Київський дельфінарій - під прицілом екологів

Бізнес на тваринах
Екологи взялися за Київський дельфінарій. А все через численні скарги різних громадських організацій про незаконне утримання тварин у неналежних умовах, - йдеться у сюжеті ТСН.
"Дельфіни виконують трюки з голоду, а так звана "дельфінотерапія" відбувається без присутності лікаря-терапевта", - стверджують есперти: ВІДЕО
 

В Україні повним ходом іде вирубка дерев на природно-заповідних територіях

За ці злочини не позбавлений волі жоден посадовець
Поки немає такого контролюючого органу, виходить, що можна рубати, де хочеш і скільки хочеш, - йдеться у статті-розслідуванні "Дня". За словами Олексія Василюка, щодня в Україні вирубають десятки дерев, а відстежити, скільки вже знищено гектарів зелених насаджень, надто складно. Та навіть якщо така служба з’явиться, екологи не впевнені, що ситуація суттєво зміниться. Адже йдеться про незаконні дії на території природно-заповідного фонду.
 

Україна визнана одним із світових лідерів за рівнем токсичності повітря

Українське повітря - одне з найбільш забруднених у світі
Як пише "Сегодня", американське космічне агентство NASA визнало Україну, Китай і Японію лідерами за рівнем токсичності та забрудненості повітря. У той же час Австралія, Канада, Бразилія і Гренландія визнані найчистішими місцями на планеті.
За даними NASA, щорічно брудне повітря вбиває близько 500 українців на кожну 1 тис. кв. км. Таким чином, всього від забрудненості повітря щороку помирає 301 тис. українських громадян.
 

Японія відгородиться від радіації крижаною стіною

Уряд Японії збирається побудувати навколо атомної електростанції "Фукусіма-1" крижану стіну, щоб запобігти подальшим витоку радіоактивної води. Вартість робіт оцінюється в $ 473 000 000, - повідомляють eizvestia.com.
Нагадаємо: останній витік води, використовуваної для охолодження зруйнованих у 2011 р. реакторів, призвела до серйозного забруднення в кінці серпня території навколо АЕС. Інциденту був присвоєний третій рівень небезпеки із семи можливих за міжнародною шкалою ядерних подій.
 

Забруднене повітря щорічно забирає життя мільйонів

За підрахунками науковців, від збільшення кількості твердих часток в повітрі кожного року помирає близько 2,1 мільйона чоловік. Такі частки потрапляють до дихальних шляхів людини, і, осідаючи, можуть спричиняти різні захворювання, зокрема рак легень, повідомляє сайт британського Інституту фізики.
"Наші підрахунки показують, що забруднення атмосферного повітря є одним з найбільш важливих екологічних факторів ризику для здоров'я. Багато смертей відноситься до регіону Східної та Південної Азії, де чисельність населення висока, а забруднення повітря є сильним", - говорить Джейсон Уест, один з авторів дослідження.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1835
mod_vvisit_counterВчора3539
mod_vvisit_counterЦього тижня15860
mod_vvisit_counterМинулого тижня29023
mod_vvisit_counterЦього місяця48783
mod_vvisit_counterМинулого місяця104282
mod_vvisit_counterЗа весь час25853614