У рейтингу районів Києва, складеному газетою "Сегодня", Голосіївський район посів останнє місце
Основні показники району середні або нижче середнього рівня, однак він все ж став лідером у категорії дешевизни продуктів.
На його території також досить велика кількість дитячих садків.
З недоліків району відзначається невелика кількість ЖЕКів та обслуговуючих підприємств, а також поліклінік. Крім того, Голосіївський район є найбільшим за площею в столиці - його розмір становить 156 квадратних кілометрів, проте має тільки чотири паркові зони.

ЖЕКів у Голосіївському районі всього десять, а кількість поліклінік досягає п'яти.

За такими критеріями рейтингу, як кількість шкіл, двірників і продуктових ринків, Голосіївський район не є лідером, але й не займає останні позиції.

Рівень злочинності району також не можна назвати високим порівняно з кількістю скоєних злочинів в інших районах міста. За даними Головного управління МВС у місті Києві, в Голосіївському районі за минулий рік було скоєно 2294 злочинів, в числі яких крадіжки, розбійні напади та вбивства.

Тим часом, ціни на нерухомість в Голосіївському районі залишаються одними з найвищих. Згідно з даними агентств нерухомості середня вартість 2-кімнатної квартири складає $159700.

Нагадаємо, в січні минулого року Київрада ухвалила рішення про передачу в постійне користування національному парку Голосіївський 1888,18 га землі.

Інф.: e-finance.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh