На півдні від столиці зафіксували значну кількість НЛО
"Ми бачимо їх усюди. Ми спостерігаємо значну кількість об'єктів, природа яких незрозуміла", - українські вчені.
Вчені з Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук (НАН) України заявили, що не раз помічали над Києвом і областю непізнані літаючі об'єкти (НЛО). Дослідники також вказують, що НЛО, які вони бачать, настільки швидкі, що їх важко сфотографувати. На публікацію українських астрономів звернуло увагу видання Vice.

Згідно зі статтею "Непізнані повітряні явища І. Спостереження за подіями", метеостанції в Києві та у селі на південь від столиці, що має назву Винарівка, фіксували НЛО.

"Ми бачимо їх усюди. Ми спостерігаємо значну кількість об'єктів, природа яких незрозуміла", – сказано у статті.
У дослідженні вказано, що Пентагон зацікавився НЛО і створив Загальнодоменне управління з розслідування аномальних явищ (All-domain Anomaly Resolution Office, AARO). Місія AARO полягає в синхронізації зусиль Міністерства оборони та інших федеральних відомств і агентств США з виявлення, ідентифікації та атрибуції об’єктів у повітряному просторі, що становлять військовий інтерес і пов’язані із загрозами безпеці польотів і національній безпеці.

З огляду на такий інтерес з боку американських колег, Головна астрономічна обсерваторія НАН України вирішила провести незалежне дослідження неідентифікованих явищ в атмосфері. Для цього дослідники використовували дві метеостанції, встановлені в Києві та в селі Винарівка на півдні Київської області.

Відстань між ними становила 120 км. Станції були обладнані ПЗЗ-камерами ASI 178 MC та ASI 294 Pro, а також об’єктивами Computar з фокусною відстанню 6 мм. Для запису даних використовувалася програма SharpCap 4.0. Спостереження за об’єктами проводилися на денному небі.

Повідомляється, що фіксувалися як самотні об'єкти, так і групи НЛО. При цьому у статті описується два різні типи НЛО. Їх назвали "космічними" та "фантомними".

Так, у статті "космічним" називають об'єкт, що світиться, тож він здається яскравішим на фоні неба. А ось "фантомним" називають об'єкт з абсолютно чорним тілом, яке поглинає випромінювання, що потрапляє на нього.

"Були виявлені польоти одиночних, групових і ескадр об’єктів, які рухалися з [кутовою] швидкістю від 3 до 15 градусів за секунду. Фантоми спостерігаються в тропосфері на відстанях до 10 – 12 км. Ми оцінюємо їх розмір від 3 до 12 метрів і швидкість до 15 км/с", – йдеться в дослідженні.

При цьому вчені написали, що вчені фіксували об'єкти, що рухалися із надзвичайно високою швидкістю. Їх можна було виявити лише з допомогою спеціального устаткування.

"Щоб розпізнати подію, потрібно чотири десятих секунди. Звичайні фото та відеозаписи також не зафіксують НЛО. Щоб виявити НВЯ [непізнане повітряне явище], потрібно точно налаштувати обладнання: витримку, частоту кадрів та динамічний діапазон", – написано у статті.

Дослідники розробили спеціальну методику спостереження, яка враховує високі швидкості об’єктів, що спостерігаються. Час експозиції був підібраний таким чином, щоб зображення об’єкта під час експозиції суттєво не зміщувалося. Частота кадрів підбиралася з урахуванням швидкості руху об’єкта і поля зору камери.

На практиці час експозиції становив менш як 1 мс, а частота кадрів – не менше 50 Гц. Кадри записувалися у форматі .ser з розрядністю 14 і 16 біт. Дослідники визначили, що порушення цих умов призводять до відсутності фіксації об’єктів під час спостережень. Для визначення їхніх координат камери встановлювалися в напрямку зеніту або Місяця.

Використання камер дозволило вченим проводити неодноразові спостереження за дивними об’єктами. У статті не зазначено, що це за об’єкти, лише описані спостереження та згадано їх високу швидкість.

Інф.: uaportal.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh