З подачі Колобова Пшонці перепали сотні мільйонів гривень
Бюджетний комітет Верховної Ради у закритому режимі розподілив 1,7 млрд бюджетних коштів. На засідання змогли потрапити лише обрані, пише журнал Forbes.
20 березня це рішення затвердив Кабінет міністрів, і після голосування в комітеті ВР, воно набуває чинності.
"Це поширена практика. Подібні рішення таким чином приймають постійно", - каже експерт Асоціації міст України з питань бюджетної політики Олександр Слобожан.
Володимир Бондаренко: Відставки Попова мало - здійснено ряд посадових злочинів!
Під час снігового колапсу в Києві здійснено низку посадових злочинів, і за них Попов буде відповідати персонально навіть після відставки. Про це пише у своєму Фейсбуці опозиціонер Володимир Бондаренко.
"Попов повинен негайно піти у відставку! Але очевидно, що тільки відставки мало! На моє глибоке переконання і моїх колег з фракції "Батьківщина", здійснено ряд посадових злочинів, і за них Попов буде відповідати персонально навіть після відставки", - пише народний депутат, повідомляє censor.net.ua
 Історія резиденції Віктора Януковича "Межигір'я" може бути непоганим матеріалом для написання цілої дисертації, - йдеться у статті на pravda.com.ua.
Колись державний будинок відпочинку ще 2007 року вивели з державної власності. Там вирішив звести свій специфічний Петергоф тодішній прем'єр, а нині президент України. Зараз "покращення для Януковича" вже завершено.
Скільки коштувала ця нечувана і кітчева розкіш – достеменно невідомо. Те, що копійчані в масштабах "Межигір'я" податки "зажали" при розбудові вже приватної резиденції, яку й так за безцінь забрали у держави, свідчить про фантастичну жадібність.
Жадібність, яка також заслуговує на написання окремої дисертації, але вже не з економічної дисципліни. Детальніше
 Народні депутати з фракції "Свобода" Ірина Фаріон і Юрій Михальчишин пропонують запровадити кримінальну відповідальність за «умисні дії, спрямовані проти державної мови, функціонування якої встановлено Конституцією України». Відповідний законопроект від 21 березня зареєстрований на сайті Верховної Ради, - повідомляє Радіо Свобода.
У пояснювальній записці, зокрема, зазначається, що "зазіхання на державну мову спотворює конституційні вимоги і привносить реальну загрозу національним інтересам України. Такі дії слід кваліфікувати як замах на конституційний устрій".
Позбавляючи опонентів депутатських мандатів, правлячий режим наслідує Гітлера і Муссоліні
Якщо вірити речникам правлячої партії, останнім часом в Україні розпочався масовий наступ антисемітів-фашистів, які наочно показали своє звіряче обличчя. На виборах до Верховної Ради восени 2012 року аж у п’яти округах в опозиціонерів забрали уже виборену перемогу за допомогою судових рішень, якими скасовувалося волевиявлення десятків тисяч громадян – саме тих, які мали нахабство голосувати проти провладних кандидатів.
Операцію анулювання депутатських мандатів тих, хто заважає повновладдю правлячого режиму у 1924–25 роках в Італії здійснював такий собі Беніто Муссоліні, лідер фашистської партії.
Про це - у новій статті Сергія Грабовського на Радіо Свобода.
 Мутуючий вірус "скромності на вум" імені Табачника після самого Табачника поразив освітян в Луганську. Міністр освіти України Табачник відомий намаганням знищити освіту в Україні нещодавно в черговий раз прославився випуском книжок з іноземної мови вартістю 366 гривен за штуку.
Слава міністра освіти, іменем якого нещодавно епідеміологи назвали вірус "скромності на вум" декілька місяців не дає спати Голові Луганської освіти - Кияшко.
 Колишній соратник Ющенка Сергій Бондарчук стаорює нову опозиційну партію. Колишній керівник політичної ради партії "Наша України" Сергій Бондарчук запросив лідерів непарламентських партій країни до створення нового політичного проекту - "Праві". Але, як пишуть українські ЗМІ, на даний момент поки ніхто не погодився піти на виконання всіх умов творців нової партії - від перейменування до кардинальної зміни структури керівних органів. Соратники Бондарчука розглядають і запасний сценарій. У відповідності з ним партія буде створена "з нуля" колишніми членами "Нашої України" Ющенка. Інф.: bagnet.org
Очищення Києва на часі!
Київ з 22 березня повністю паралізований наслідками снігопаду. Стихія найкраще продемонструвала повну недолугість, незграбність, неефективність влади в особі загарбників-чужинців Попова і Гереги, і її нездатність керувати містом. Тепер вже кожному пересічному киянину абсолютно зрозуміло, що вибори не просто потрібні Києву, а що їх слід проводити негайно, не пізніше 2 червня 2013 року, як це передбачено законодавством.
Стихійне лихо засвідчило, що влада на рівні Київської міської ради, рядових депутатів, і секретаріату ради на чолі з Герегою, повністю прогнила і не здатна обстоювати інтереси киян.
 Верховна Рада ратифікувала законопроект №0015 про спрощення візового режиму з Європейським Союзом.
За дане рішення проголосували 275 народних депутатів. Ратифікація цього документа спростить процедуру отримання Шенгенської візи українцями.
Згідно з документом, процедурою спрощеного оформлення віз можуть скористатися водії, які здійснюють міжнародні вантажні та пасажирські перевезення, журналісти і члени технічного персоналу, що їх супроводжують, учасники офіційних програм обміну, організованих муніципалітетами, близькі родичі, один з подружжя, діти, батьки, дідусі, бабусі, онуки, які відвідують громадян України, які проживають на території країн-членів ЄС, або громадян ЄС, громадяни, які відвідують ЄС з метою лікування.
Представники опозиційних сил створюють революційні комітети в рамках акції "Вставай, Україно!" по всіх регіонах країни
Про це сьогодні на прес-конференції повідомили народні депутати України.
Як зазначив нардеп від Об’єднаної опозиції Степан Кубів, ці комітети будуть в області розгорнуті на базі місцевих рад – від обласної ради до найнижчого рівня і метою їх діяльності стане мобілізація активних людей для досягнення цілей акції – відставки уряду та президента, проведення дострокових виборів парламенту і президента та звільнення політичних в’язнів.
|
|