У Німеччині опубліковано важливі докази військових злочинів Росії в Україні
Відома німецька газета опублікувала журналістське розслідування, що доводить провину Росії в розв’язанні війни на сході України.
Про це йдеться у відповідній статті видання Die Zeit. У газеті вийшов матеріал під назвою "Весела пропаганда і ненависть по команді", в якому журналісти, посилаючись на зміст раніше опублікованих «Миротворцем» електронних листів «міністерства інформації ДНР», роблять висновок, що війну розв’язала Росія.
|
Подібний трибунал можна створити в обхід Ради Безпеки ООН, де Росія має право вето, - Джулі Бішоп
У справі МН17 потрібен трибунал "у стилі Локербі", заявила Глава МЗС Австралії.
Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп виступає за створення трибуналу "в стилі Локербі" щодо винних в аварії малайзійського "Боїнга" рейсу MH17 на сході України.
Президент Порошенко звернувся до Українського народу з нагоди ювілею Михайла Грушевського - Президента УНР
Слово Президента України до Українського народу з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського
Дорогі співвітчизники!
29 вересня 2016 року виповнюється 150 років від дня народження видатного українського державного та громадсько-політичного діяча, організатора вітчизняної науки, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки – першої у XX столітті незалежної Української держави – Михайла Сергійовича Грушевського.
Володимир В'ятрович: Влада боялася єднання українців та євреїв
Цими днями, Україна вшановує пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру.
29 вересня 1941 року нацисти в окупованому Києві почали масові розстріли євреїв, ромів, підпільників, полонених та душевнохворих.
У випуску програми "Про головне", на Першому Національному, про 75-ті роковини Бабиного Яру, говорять директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович та виконувач обов’язків директора Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр":
Генсек ООН звинуватив РФ у військових злочинах в Сирії
Генсек ООН Пан Гі Мун виступив з несподівано різким і емоційним звинуваченням на адресу Москви, заявивши, що бойня виглядає більш гуманно, ніж дії Росії в Сирії.
Про це повідомив відомий хімік Віл Мірзаянов, вимушений мігрувати в США через політичні переслідування в РФ.
Росія не визнає своєї провини у злочині навіть після остаточних висновків міжнародної комісії
Росія не визнає своєї провини у авіакатастрофі рейсу "МН-17". За кількістю жертв терористичний акт став найкривавішим з часу знищення веж-близнюків у Нью-Йорку. А експерти сходяться на думці, що саме збиття Боїнга стало переломною точкою у відносинах Росії з цивілізованим світом. Однак попри очевидні речі, боротьба за правду триває вже понад два роки.
Олег Панфілов, професор Державного університету Ілії, Грузія: "Путін так і не зрозумів, навіщо він виявився в Кремлі 16 років тому"
Важко уявити італійця, який би періодично згадував про велич Римської імперії і шкодував про її розпад.
Або жителя невеликого південноєвропейського держави Македонія, який би приходив на кладовища загиблих воїнів царя Філіппа II і його сина Олександра, який створив одну з найбільших імперій в світі, покладав вінки і стогнав - "македонські діди воювали".
Президент Ізраїлю звинуватив українців у вбивстві 1,5 млн євреїів
Президент Ізраїлю Реувен Рівлін вважає, що українці та ОУН причетні до масових вбивств близько 1,5 мільйона євреїв під час Другої світової війни.
Про це він сказав 27 вересня під час виступу на парламентських слуханнях "75-ті роковини трагедії Бабиного Яру: уроки історії та сучасність", передає прес-служба ВР.
Російський політолог Андрій Окара: "Скорочення обсягу ресурсів, що підлягають феодальному переділу, веде до збільшення пропаганди"
У російській федеральній пропаганді на українському фронті в новому сезоні помітні, як мінімум, дві важливі інновації.
1. Українська тема знову в топі.
Якщо в попередньому сезоні її стало менше (продюсери і телекритики говорили, що Україна стала втомлювати російських телеглядачів), то зараз — знову цікаво,
КЛІНТОН ЗІ ЗНАЧНОЮ ПЕРЕВАГОЮ ПЕРЕМОГЛА ТРАМПА У ДЕБАТАХ
За Клінтон проголосували 62% глядачів, а за Трампа всього 27%.
Результат визначили за дві години після кінця дебатів. Американські глядачі присудили перемогу у дебатах кандидатці у президенти Гілларі Клінтон. Причому перемогла Гілларі зі значною перевагою.
ДЕБАТИ ТРАМП - КЛІНТОН: ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ
У вівторок, 27 вересня в 04:00 за київським часом - перші спільні телевізійні дебати кандидатів у президенти США Дональда Трампа і Халлір Клінтон.
Вони пройдуть в Університеті Хофстра в Хемпстеді (штат Нью-Йорк), в 40 кілометрах на схід від міста Нью-Йорк.
NewsOne проведе пряму трансляцію цієї події.
|
|