Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Чорновола добили кастетом після ДТП, а Ющенку дійсно дали ударну дозу діоксину, - Микола Голомша

Екс-заступник Генпрокурора Микола Голомша про гучні вбивства, правда про яких не потрібна і нинішній владі
Шість років тому, 7 вересня 2009 року, тодішній президент України Віктор Ющенко заявив, що розслідування справи про його отруєння у 2004 році (імовірно, 5 вересня) завершено, назвав навіть тих, хто, на його думку, підозрюється в цьому злочині.
"Розслідування завершено, прокуратура залучила близько тисячі свідків.
 

Викрито зв'язки Трампа з іноземним криміналітетом, зокрема з російським, - ЗМІ

Newsweek: "Трамп може зробити зовнішню політику США доступною для продажу!"
Викрито зв’язки організації Трампа з іноземними політиками і криміналітетом, зокрема російським – Newsweek.

Детальне дослідження Newsweek, опубліковане в середу, передає "Голос Америки", викриває глибокі зв’язки організації Трампа з міжнародними фінансистами, іноземними політиками та навіть кримінальними особами,
 

В НАБУ передали кримінальне провадження проти Арсена Авакова (ВІДЕО)

Проти міністра порушено кримінальне провадження за заявою однієї з громадських організацій
В НАБУ передали кримінальне провадження проти Арсена Авакова. Проти міністра порушено кримінальне провадження за заявою однієї з громадських організацій. Утім, яким саме епізодом діяльності Арсена Авакова зацікавилася Генпрокуратура, не відомо.
 

Оприлюднено дані про статки найбагатших депутатів Ради

У Раді 85 мільйонерів
Зарплата у 80 тисяч гривень на рік, мільйонні дарунки, кілька автомобілів Mercedes класу S, безліч причепів та мільйонні рахунки в банках. Це не просто набір слів, а уривки з декларацій народних депутатів за 2015 рік.
Хоч офіційна заробітна плата обранців коливається в межах 70-80 тисяч гривень за минулий рік, 85 нардепів можуть чесно зізнатися, що є мільйонерами.
 

Клімкін закликав поляків поділитися досвідом щодо децентралізації

Коімкін без поляків не розуміє, "як функціонує місцева політика"
Глава українського МЗС Павло Клімкін заявив, що Україна розраховує на допомогу польських колег щодо розуміння політики децентралізації на місцях, інформує "Новое время".
"Логіка нашої децентралізації багато в чому нагадує досвід наших польських друзів. Ми дуже сподіваємося, що не тільки зі сторони столиці, з боку Києва, але саме у місцевих радах наші польські друзі допоможуть зрозуміти, як функціонує місцева політика", - заявив Клімкін на брифінгу за підсумками зустрічі з міністром закордонних справ Польщі Вітольдом Ващиковським.
 

Росія продовжує постачати смертоносну зброю на Донбас

З РФ зафіксовано чергові постачання озброєння та військової техніки, - розвідка
До Донбасу з території Росії прибула змішана колона військової техніки.
Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.
"Зафіксовано чергові факти постачання озброєння та військової техніки з території РФ.
 

Правозахисниця критикує Тимошенко за те, що та розкритикувала чинну Конституцію України

Римма Білоцерківська, правозахисниця: Українців влаштовує чинна Конституція за умови її виконання
Тимошенко не розгледіла в чинній Конституції повноважень українських громадян і хоче написати нову.
У "Великому інтерв'ю" 06 вересня 2016 року на каналі NEWSONE у розмові з Євгеном Кисельовим Юлія Тимошенко розкритикувала чинну Конституцію України:
 

Чому після стількох гучних корупційних скандалів немає серйозних вироків, - журналістське розслідування (ВІДЕО)

Несудима корупція. Незалежне розслідування безсиле без незалежного суду
Хабарі, розтрата державного майна, махінації з бюджетними, тобто нашими спільними грішми. Чи не щотижня ми розказуємо про свіжий гучний скандал, арешт, відкрите кримінальне провадження. Але де серйозні вироки?! Де мільярдні конфіскації?! Де справедливість? Суд, який не відбувається - це змова чи банальний підкуп?
 

Хто боротиметься за посаду голови Київської облдержадміністрації

Кількість трьох вакантних посад голів обласних адміністрацій поповнилося Київською ОДА
У суботу, 10 вересня президент підписав указ про звільнення київського губернатора - Максима Мельничука. Напередодні його заступника - Ігоря Любка - заарештували співробітники МВС і Генпрокуратури. Його звинувачують в отриманні 200 тисяч гривень хабара. Де знаходиться Максим Мельничук - було невідомо, в тому числі і його дружині. (Мельничук знайшовся у Лаврі, - Ред.).
 

Українців влаштовує чинна Конституція за умови її виконання, - правозахисниця

Тимошенко не розгледіла в чинній Конституції повноважень українських громадян і хоче написати нову
У "Великому інтерв'ю" 06 вересня 2016 року на каналі NEWSONE у розмові з Євгеном Кисельовим Юлія Тимошенко розкритикувала чинну Конституцію України:
- У нас немає іншого шляху, ніж перезаснування держави. Це означає новий суспільний договір між громадянами України - це нова конституція. Конституція 1996 року - це лише перехідна Конституція, яка... була нав'язана зверху.
 

На виборах у Білорусі до парламенту пройшов один представник опозиції

Вибори у Білорусі: до парламенту пройшла опозиціонерка
До парламенту Білорусі пройшов один представник опозиції, повідомила голова Центральної виборчої комісії Лідія Єрмошина.
В одному з округів Мінська перемогла член Об'єднаної громадянської партії Ганна Канопацька.
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні206
mod_vvisit_counterВчора3302
mod_vvisit_counterЦього тижня25592
mod_vvisit_counterМинулого тижня34646
mod_vvisit_counterЦього місяця44130
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27835610