Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Путін таки затягує Україну в Митний союз

   Politics
Уряд "благословив" приєднання до 5 угод Митного союзу і готовий приєднатися до 70
Україна може приєднатися до 5 міжнародних угод Митного союзу. Про таке рішення уряду повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку й торгівлі.
30 жовтня на засіданні Кабміну розглядалися 4 угоди - про порядок застосування спеціальних захисних, антидемпінгових і компенсаційних заходів протягом перехідного періоду, про санітарні, ветеринарно-санітарні заходи та карантин.
Крім того, уряд проаналізував "Протокол про порядок надання органу, який проводить розслідування, відомостей, які містять у тому числі конфіденційну інформацію, для цілей розслідувань, які передують введенню спеціальних захисних, антидемпінгових і компенсаційних заходів по відношенню до третіх країн".
 

PostHeaderIcon Українці вимирають найшвидше у світі

   Hot topic
В Україні у перспективі до 2015 року очікується найвищий показник за скороченням населення. Такий прогноз міститься в доповіді Фонду ООН у сфері народонаселення (UNFPA).
За даними експертом ООН, він становитиме 0,6%. При цьому в Молдові та Болгарії очікується, що цей показник буде ще більшим - 0,8%. Таким чином, держави Східної Європи на противагу країнам Перської затоки продовжать відчувати наслідки "демографічної зими".
 

PostHeaderIcon Необхідно міняти систему українського правосуддя

   Hot topic
Закон як дишло?
Громадський активіст Сергій Пархоменко, який почувається українцем, думає, читає та спілкується українською, кілька місяців тому подав позов на "Комсомольскую правду в Украине". Його обурила подвійна гра, яку веде редакція газети щодо українських громадян: адже згідно з умовами реєстрації газета має виходити двома мовами - українською та російською, натомість весь наклад є російськомовним, передає "Українська правда".
І що ж ви думаєте, подільський суд м.Києва вчинив по-закону? Ні, у столиці незалежної України "український" суд виносить рішення, яке узаконює другосортність державної мови. Ви можете собі уявити щось подібне не лише в цивілізованій європейській столиці, а бодай десь у країнах, які ще якийсь час тому були колоніями?
 

PostHeaderIcon 200 грн до виборів і 200 після. Анатомія підкупу (ВІДЕО)

   Politics
Вибори у 223-му окрузі знову перетворюють на фарс, - Юрій Левченко
Режим знову намагається проштовхнути свого ставленика в Києві шляхом скуповування голосів несвідомих громадян. Цього року пропонують 200 гривень за Пилипишина до голосування і 200 гривень після. Про це 30 жовтня 2013 року заявив керівник Аналітичної служби ВО "Свобода", єдиний кандидат від об'єднаних сил опозиції у 223-му виборчому окрузі (Шевченківський район Києва) на довиборах до парламенту, які відбудуться 15 грудня, Юрій Левченко (на фото).
 

PostHeaderIcon Як відвоювати зарплатню, - поради юриста

   Law
Шість моментів, на які варто звернути увагу, якщо вам затримують зарплатню.
Що робити, щоб отримати зарплату у недобросовісного роботодавця? На що звернути увагу і як виграти суд?
Про це читачам розповідає Анастасія Москаленко, адвокат, партнер юридичної фірми "Москаленко і Партнери".
Примітно, що особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до неї здійснила виплату зарплати потерпілому. Таким чином, закон стимулює "злобливих" роботодавців добровільно усунути заподіяну ними співробітникам шкоду.
 

PostHeaderIcon Житло оцінюватиме комп'ютерна програма: експерти шоковані

   Hot topic
З 1 листопада в Україні буде введена обов'язкова оцінка майна при купівлі або продажу нерухомості.
Основна суть новацій - сплата податків не з суми, за яку продано квадратні метри, а з оціночної вартості. Хто конкретно буде займатися оцінкою житла - поки невідомо, але з'явилася інформація, що цей процес буде комп'ютеризовано.
Вже створена спеціальна програма, яка й порахує все необхідне. Її створив Український інститут управління якістю оціночної діяльності. Гонорар за розробку - відсутній. 
 

PostHeaderIcon Міносвіти змінило умови прийому до вишів

   Science and Education
Міністерство освіти і науки опублікувало оновлений проект Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.
У документі було перероблено частину положень, змінено - найчастіше у бік спрощення - визначення термінів. Так, помітного скорочення зазнало визначення ваучера (документа, встановленого Законом "Про зайнятість населення", що дає право на перепідготовку або підготовку на наступному освітньому рівні), про який в Умовах прийому нинішнього навчального року не згадувалося взагалі. 
 

PostHeaderIcon Україна - один із світових лідерів за темпами скорочення населення

   Ratings
Україна посідає третє місце за спадом населення
Випереджають Україну Молдова і Болгарія з показником 0,8%. За Україною йдуть Сербія, Білорусь і Литва, їм прогнозують показник зменшення населення у 0,5%. Згідно з доповіддю Фонду ООН в області народонаселення, до 2015 року Україна посяде третє місце в світі за показником зменшення населення. За даними експертів ООН, він складе 0,6%, - повідомляє "Дзеркало тижня".
У Молдові та Болгарії цей показник очікується 0,8%.
 

PostHeaderIcon Аспірин завдає непоправної шкоди організму людини

   Health Care
Щоденний прийом аспірину може завдати здоров'ю більше шкоди, ніж користі, як вважають експерти з англійського Університету Уорвіка.
Вони закликають лікарів перестати рекомендувати пацієнтам подібну профілактику.
Сотні тисяч людей, які регулярно приймають аспірин, захищають себе таким чином від ризику хвороб серця та інсультів. Безліч наукових досліджень довели, що прийом аспірину дозволяє знизити загрозу серцево-судинних хвороб на 10%.
 

PostHeaderIcon Українську кінострічку "Сери та сеньйори" покажуть на кінофестивалі у Лейпцигу

   Culture and Spirituality
Фільм Олександра Течинського (на фото) "Сери та сеньйори" покажуть у конкурсній програмі Лейпцизького фестивалю документального кіно. DW розпитала в режисера про його роботу над дебютним фільмом.
У 35-хвилинній короткометражці українського режисера Олександра Течинського "Сери та сеньйори" йдеться про носильників вантажу, котрі щороку з'їжджаються на заробітки до Умані під час паломництва хасидів на єврейський новий рік Рош Ха-Шана. Фільм візьме участь у конкурсі короткого метру на 56-му Лейпцизькому фестивалі документального та анімаційного кіно DOK Leipzig. Фестиваль триватиме з 28 жовтня по 3 листопада.
 

PostHeaderIcon МінЗДох обдиратиме українців на 25 млрд щороку

   Politics
Міністерство доходов і зборів розраховує на додаткові надходження до 20-25 мільярда гривень від впровадження загального декларування доходів
Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, пишуть "Коментарі".
"Що стосується цифр, які ми сподіваємося отримати завдяки цьому, то це буде не менше 20-25 мільярдів гривень. Чи не менше.
Але це песимістичні розрахунки", - повідомив він.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні957
mod_vvisit_counterВчора8381
mod_vvisit_counterЦього тижня14017
mod_vvisit_counterМинулого тижня32402
mod_vvisit_counterЦього місяця39533
mod_vvisit_counterМинулого місяця148718
mod_vvisit_counterЗа весь час26397780