Main
Марс максимально наблизився до Землі
| Science and Education |
8 квітня Марс, Земля і Сонце вишикувалися на одній лініїНа початку квітня відбулося незвичайне космічне явище - планета Марс наблизилася на мінімальну відстань від Землі, нагадує інформаційний ресурс Newsland. Вона становить усього 92 мільйони кілометрів. При цьому очікується місячне затемнення. У даний час щохвилини "червона планета" стає ближче до Землі на 300 кілометрів. 8 квітня обидві планети і Сонце " вишикувалися" на одній лінії. Протистояння Землі і Марса відбувається кожні 26 місяців.
Read more... Add new comment
|
| Politics |
Губернатор розповів про ситуацію в області, хто стоїть за протестами і чого чекати на виборахСепартісти в Донецьку вже третій день утримують будівлю обладміністрації. Правоохоронці впевнені, що ці люди виконують план Росії та родини Януковича. Вчора силовики були готові до штурму, але після зустрічі з віце-прем'єром Віталієм Яремою до протестуючих вийшов Рінат Ахметов і закликав їх до переговорів. Він також попросив Ярему не штурмувати будівлю ОДА.
Царьова в Миколаєві обізвали "російським фашистом", побили і вигнали геть (ВІДЕО)
| Civil Society |
Миколаївці Царьову: "Чемодан-Вокзал-Россия!"Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці, що стоять за єдину Україну в Миколаєві.
Про це повідомляють НикВести з місця подій. Царьов приїхав туди з георгіївською стрічкою.
Після словесної перепалки з ополченцем Олександром Янценим, між ними зав'язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками "Фашизм не пройде", люди дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.
Народи України об’єднуються в антипутінський блок
| Civil Society |
9 квітня у столичному Центрі Національного Відродження відбулася конференція "За вільну та єдину Україну!"У заході, організованому за сприяння Центру Національного Відродження, Української Інформаційної Служби та Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД взяли участь представники 8 національностей, що проживають в Україні.
На початку заходу його учасники вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Українці перерахували, за що пишаються своєю країною
| Civil Society |
ТАКОЮ країною можна і треба пишатися! Це - УКРАЇНА!Громадяни України перерахували в соцмережах перелік підстав, які дають право пишатися своєю Батьківщиною - Україною:
1. Мусульмани пропонують християнам вести богослужіння у своїх мечетях - Це Україна.
2. Євреї братаються з "праворадикалами" - Це Україна.
Міф про дві України розвіяли європейські дослідники
| Civil Society |
Глибоких суперечностей між сходом і заходом України немаєУ Берліні представили дослідження, результати якого заперечують тезу про глибокі суспільно-політичні та мовні відмінності між регіонами України. DW дізналася подробиці.
Згідно з доволі поширеною думкою, Україну розривають на частини глибокі суперечності між сходом і заходом держави. Насправді це міф, вважають автори дослідження, яке так і називається: "Мова, ідентифікація, політика - міф про дві України" (Language, Identity, Politics - the Myth of Two Ukraines). Опитування проводили в Україні у 2013 році та частково на початку 2014-го.
Переважна більшість донеччан ніколи не відчували утисків російської мови, - опитування
| Sociology |
76,5 % донеччан ніколи не стикалися з утиском прав спілкування російською мовоюПро це свідчать результати соціологічного опитування Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу, повідомляє ОстроВ.
Опитування проведено з ініціативи Коаліції громадських організацій Донецька.
На питання про те, чи відчували вони коли-небудь обмеження свого права розмовляти російською мовою, негативно відповіла переважна більшість респондентів - 76,5 %.
Порошенко вирвався в одноосібні лідери президентського рейтингу
| Politics |
Петра Порошенка готові підтримати 42,3% тих, хто збирається взяти участь у виборахПереважна більшість українців готова прийти на вибори. А підтримати Порошенка готові 42,3% тих, хто збирається взяти участь у виборах.
До трійки лідерів рейтингу кандидатів в президенти України входять народний депутат Петро Порошенко, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко і самовисуванець Сергій Тігіпко.
Європа склала поіменний чорний список громадян Росії - ворогів України
| Politics |
Європейські чиновники склали розширений п'ятисторінковий документ із 120-130 іменами громадян РФ, яким може бути заборонено в'їзд до Євросоюзу і чиї активи там можуть бути заарештовані. Документ називається "Невичерпний список російських осіб та організацій, відповідальних або причетних до дій або рішень, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України", пише depo.ua з посиланням на "Комерсант".
Українці економлять на продуктах та відмовляються від відпусток
| Sociology |
60% українців стали боятись невиплати зарплат та пенсій, майже стільки ж - 59% - бояться вторгнення ворога на територію країни.
Як свідчить опитування компанії TNS, у березні в 82% українців виріс рівень стурбованості політичною ситуацією в країні, через це змінилась і поведінка громадян.
Також серед найбільших страхів, які хвилюють понад 50% населення: безробіття, розпад України, зростання цін, політична нестабільність всередині країни, вуличні заворушення та зростання рівня злочинності.
У суддівських лавах відбудеться значне скорочення
| Hot topic |
Верховна Рада схвалила законопроект про люстрацію суддів. Депутати 234 голосами підтримали відповідний законопроек.
Вказаним документом передбачається проведення спеціальної перевірки суддів, для чого пропонується сформувати тимчасову спеціальну комісію. Ця комісія складається з 15 членів, при цьому ці судді повинні бути суддями у відставці. Ще п'ять членів до комісії призначають за пропозицією урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики та Верховної Ради.























