Main
Януковича повністю ізолювали від людей
Hot topic |

У зв'язку з "революційною ситуацією" Управління держохорони вигадало нові правила охорони президента: бояться "уколу парасолькою".
Вже оприлюднено затверджений Мінюстом наказ УДО "Про затвердження Порядку відвідування посадовими і службовими особами, громадянами України, іноземцями та особами без громадянства місць постійного та тимчасового перебування Президента України".
Згідно з новим наказом, місця, де перебуває чи перебуватиме Янукович, вважаються "режимною територією", пропускати на яку простих смертних планується з дотриманням особливих вимог контролю.
Згідно з новим наказом, місця, де перебуває чи перебуватиме Янукович, вважаються "режимною територією", пропускати на яку простих смертних планується з дотриманням особливих вимог контролю.
Read more... Add new comment
|
Hot topic |

Євросоюз з 5 до 14 лютого спростив процедуру перетину кордону з Україною. Це зроблено в якості експерименту щодо спрощення прикордонних формальностей, про що повідомляє офіційний сайт Державної прикордонної служби
"У ході експерименту пропуск здійснюватиметься за принципом єдиної зупинки та введено єдине вікно на смугах руху "зелений коридор" на виїзд з України. Новації стосуються пунктів пропуску "Рава-Руська", що у Львівській області, та "Ужгород" і "Солотвино", що на Закарпатті", - йдеться у повідомленні.
Сьогодні християни вшановують Святителя Івана Золотоустого
Culture and Spirituality |

Святитель Іоанн (Іван) Златоуст (Золотоустий), архієпископ Константинопольський – один з трьох Вселенських святителів, разом зі святителями Василем Великим і Григорієм Богословом.
Народився в Антіохії близько 347 року, в сім’ї военоначальника.
Його батько, Секунд, помер незабаром після народження сина, мати, Анфуса, не стала більше виходити заміж і віддала всі сили вихованню Іоанна.
В Інтернеті з'явилася унікальна писанкова карта України (ФОТО)
Culture and Spirituality |

Оригінальний орнамент писанок не тільки чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією колориту; він несе прадавні символи світорозуміння і природи, єднає з традицією минулого. Українська писанка у світі є символом нашого народу.
У мережі Facebook є ресурс, присвячений українській писанці. Там представлена писанкова карта України з характерними орнаментами писанкарства в різних куточках країни.
У Європі заарештовано президента
Politics |

Гучний корупційний скандал вибухнув у Боснії і Герцеговині. Поліція заарештувала президента Федерації БіГ Живко Будимира та 19 інших високопоставлених чиновників.
На президента наділи наручники в Сараєво у власному кабінеті. Слідчі вилучили укази про помилування декількох десятків ув'язнених. За версією поліції, глава федерації "дарував" помилування за € 40 тис. Обшуки провели і в Кабінеті міністрів.
У поліції вважають, що президентові сприяли 19 чиновників. Вони також арештовані, пише "Сегодня".
На Львівщині встановили білборд з героїчним козаком Михайлом Гаврилюком (ФОТО)
Civil Society |

За даними міськради, білборд встановлено на автомобільній дорозі регіонального значення Р40 «Рава-Руська - Судова Вишня» в межах міста. На рекламному щиті Гаврилюк зображений з хрестом у руках, а поруч розміщено напис: «Нація існує доти, поки існують люди, готові її захищати. Слава Україні! Героям Слава!».
Списки затриманих, зниклих, загиблих учасників Євромайдану (оновлюються)
Civil Society |

Майдан - це не барикади і намети, Майдан - це український народ, - Яценюк
Politics |

Арсеній Яценюк також підкреслив, що чинна влада збільшила цдвічі зовнішній борг України, який сягнув 80 млрд. доларів. Цей борг доведеться повертати наступним поколінням упродовж 26 років. Яценюк також озвучив тези проекту конституційних змін від опозиції.
Лідер УДАРу Віталій Кличко закликав Януковича прийти на Майдан та взяти участь у дебатах не лише з ним, а й з народом. Про це Кличко заявив зі сцени Майдану під час Народного Віче.
Янукович на відкритті Олімпіади-2014 у Сочі повівся як екстреміст (ФОТО)
Politics |

У зв'язку з революційними подіями в Україні це виглядало як прояв екстремізму. Адже український прапор не те що в Росії, а й в Україні - під неофіційною забороною. ДАІшники не дозволяють водіям розміщувати українські прапори і прапорці на своїх авто. У міжнародному аеропорту "Бориспіль" не дозволяють зустрічати з жовто-блакитними прапорцями приїжджих.
Долю країни визначає активна частина населення
Civil Society |

"Чи можна вважати народом його малу частину, що нав'язує свою думку всій країні?" — невтомно запитують мене знайомі, які протесту не підтримують. Озвучую свою приватну думку тим, кому вона цікава. Долю країни, врешті-решт, визначає та частина населення, яка готова боротися за своє бачення майбутнього активно, добровільно і безстрашно. Країна відвикла від "безплатних протестів".
Є така партія, яка вбиває людей, – білборд з таким написом з’явився у Львові
Civil Society |

"Є така партія, яка вбиває людей", – білборд з таким написом з’явився у Львові. Про це у Facebook повідомляє спільнота Євромайдан Львів.
"У Львові біля ПР-ринку "Південний" з'явилися білборди з нагадуванням для місцевих регіоналів: вони відповідальні за все, що робить їхня партія, поки з неї не вийшли. Зокрема й за вбивства, і за відмазування вбивць", – йдеться у повідомленні.