Main
Виїхати з Києва на травневі свята можна лише на експресах Hyundai
Hot topic |

На травневі свята українці відпочиватимуть з 1 по 6, а також з 9 по 12 травня. Delo.Ua вирішило з'ясувати, чи можна ще придбати квитки на поїзд на 30 квітня з Києва за популярними напрямками.
Для перевірки було обрано найбільш популярні напрямки з Києва до Львова, Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Івано-Франківська та Севастополя.
Read more... Add new comment
|
Hot topic |

Експерт зазначила, що в роздрібних мережах напередодні свят ціни зростуть на 10-20%.
Якщо говорити про ринки, то тут ціни можуть сягнути збільшення на 30-50% залежно від продуктів, каже експерт.
"Таке підвищення цін виключно через спекулятивну складову", - вважає Колесник.
За словами експерта, традиційний великодній кошик, куди входить червоне вино, паска та яйця, обійдеться господині мінімум 60-70 грн. Інф.: zaxid.net
Масштабна епідемія вітрянки загрожує українцям
Health Care |

За його словами, кір, вітряна віспа та корева краснуха взаємозв'язані між собою, спалахи їх захворюваності виникають послідовно.
"Того року у нас було надзвичайно багато хворих на кір, і це не мине просто так. Зараз можемо очікувати коревої краснухи та вітрянки, але зважаючи на те, що як-не-як, а українці від краснухи вакциновані, а щеплення від вітрянки є просто рекомендованим, то саме її епідемія виникне найближчим часом", - зазначає експерт.
Найбільший в Україні дзвін встановлять у Херсонесі
Culture and Spirituality |

Севастопольці і гості міста зустріли український "Цар-дзвін" хрещеною ходою, яка почалася від пам'ятника Володимиру Великому і завершилася святковим молебнем біля Володимирського собору в Херсонесі.
Українців пограбували на 11 млн гривень в банкоматах
Economics and Business |

"За останні роки в Україні збільшилася кількість крадіжок з банкоматів, отже збільшився збиток, завданий такими злочинами. Якщо у 2010 році ця цифра становила 265 тис грн, то минулого року - вже більше 11 млн грн", - сказала вона.
Як правильно вийти з Великоднього посту?
Health Care |

Він просто не справиться із засиллям їжі тваринного походження та надмірною кількістю алкоголю, які є обов'язковими атрибутами кожного святкового столу.
Тому варто звернути увагу на рекомендації під час виходу з Великого посту, аби не спровокувати розлади у функціональному стані організму.
"Нафтогаз" хоче прибрати до рук правляча олігархічна сім'я, - Олег Соскін
Politics |

Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловив відомий економіст Олег Соскін, коментуючи пропозицію Кабміну дозволити приватизацію "Нафтогазу" та оренду ГТС.
"Є Конституція України, де чітко написано про національне багатство. Це стратегічний об'єкт національного рівня. Плюс газосховища. Газосховища — це наше національне багатство. У нас близько 12-13 газосховищ. Вони є унікальними, там може зберігатися понад 30 млрд кубометрів газу. Плюс газоперекачувальна система з трубопроводами, газоперекачувальними станціями — це стратегічне національне багатство України. Його приватизувати не припустимо.
У Києві з аншлагом пройшла презентація 7-го видання бестселера “Аристократ із Вапнярки” Олега Чорногуза
Culture and Spirituality |

Путін перетворився на чарівника країни Оз, - Портников
Politics |

Саме тому я зрозумів, що таку програму можна дивитися без звуку – і вона буде ще краща. Красива студія, мудрий вождь, правильні ведучі. Безліч "роялів у кущах" – від найголовнішого, колишнього міністра фінансів Олексія Кудріна, до головних редакторів і депутатів. Повна ілюзія суспільного діалогу при повній його відсутності. Про це йдеться у статті Віталія Портникова на Радіо Свобода.
Хто є лідером опозиції на думку українців
Politics |

22,9% вважають лідером опозиції голову фракції “Батьківщина” у Верховній Раді Арсенія Яценюка, ще 8,9% - голову фракції УДАР Віталія Кличка, 7,7% - голову фракції “Свобода” Олега Тягнибока.
При цьому 2,3% упевнені, що лідером опозиції є лідер Комуністичної партії й голова її фракції в Раді Петро Симоненко, 1,7% - що ним є депутат Ради від “Батьківщини” Анатолій Гриценко, а 0,9% - що це колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.
Політичні партії в Україні – діагноз стану суспільства
Politics |

Одну з причин існування в Україні майже 200 партій директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко пояснює як бажання заробити на продажу політичної сили перед виборами. Про це він заявив у коментарі Тиждень.ua.
"Насправді діють в Україні - не більше 10-12 партій, решта - номінальні. Частина з них з'явилася на продаж під час виборчої кампанії, коли спеціально створюють партію, щоб на наступні вибори продати якомусь кандидату. Це дуже поширено. Джерелом виникнення 50% з них є майбутня корупція ", - зазначив він.