Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Україна на краю корупційної прірви, - європейський експерт

   Politics
Ґустав Ґрессель: Адміністрація Порошенка перетворює нову Україну в дзеркальне відображення старої України
Європейський експерт Ґустав Ґрессель у коментарі аналітичному центру European Council on Foreign Relations заявив про необхідність проведення точкових арештів рахунків членів української влади – як запоруку недопущення встановлення ними режиму, схожого з тим, який був за Януковича.
 

PostHeaderIcon ООН, сутттю якої було не допустити війни, сьогодні дивиться, як два її засновники воюють, - Безсмертний

   Politics
Роман Безсмертний: Російсько-український конфлікт є чи єдиним у світі, куди не втручається ООН
Україна воює не за правилами, бо не визнала війну війною.
"ООН, суть якої було не допустити війни, сьогодні дивиться, як два її засновники воюють", - додав Роман Безсмертний.
Ситуація на Донбасі є чи не єдиним у світі конфліктом, у якому ООН не бере жодної участі,
 

PostHeaderIcon 22 січня за ініціативою РНСУ відбудеться Круглий стіл, присвячений 100-річчю проголошення Незалежності УНР і Дню Соборності України

   Civil Society
22 січня 2018 року - 100-річчя проголошення Незалежності Української Народної Республіки, правонаступницею якої є сучасна Уураїна
22 січня 2018 р. з 13:00 до 16:00 в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України (м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8, ст. метро «Печерська», вхід з вул. Арсенальної), Рада національних спільнот України проводить Круглий стіл: "Роль та досягнення представників національних спільнот у формуванні першої в новітній історії незалежної Української Держави — Української Народної Республіки",
 

PostHeaderIcon Чи пробачить Держдеп убивство конкурента концерну "Рошен", громадянина США? (ВІДЕО)

   Law
Ігор Бойко, бізнес-конкурент Порошенка: 99% що мене живим із СІЗО не випустять
Конкурент концерну "Рошен" заявив про побиття, катування і про реальну загрозу, що його можуть вбити у тюрмі.
Власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", американський громадянин Ігор Бойко заявив, що його намагаються вбити у СІЗО.
 

PostHeaderIcon Український композитор Бистряков опинився на сайті "Миротворець" поряд з російськими військовими злочинцями

   Civil Society
Соцмережі відповіли відомому українському композитору: не в тій країні живеш
Оцінили антиукраїнські заяви Бистрякова і адміністратори відомого сайту "Миротворець".
"У нього життя тільки починається. Він не зміг сам заглянути в Чистилище і побачити російських військових злочинців, які вбивають його співвітчизників. Ми вирішили чуваку допомогти, помістивши його поруч з ними", – йдеться в повідомленні.
 

PostHeaderIcon Кум Путіна стверджує, що прекрасно почувається під санкціями США

   Politics
Медведчук оцінює санкції США як високу оцінку його діяльності у боротьбі із зовнішнім керуванням України із Заходу
Лідера громадського руху "Український вибір" кума президента РФ Путіна Віктора Медведчука не турбує можливе внесення його до списку осіб, на яких будуть поширюватися санкції США.
Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на заяву в "Українському виборі" (не забороненому в Україні!) в п'ятницю агентству "Інтерфакс-Україна".
 

PostHeaderIcon У Польщі 29-річна українка втратила руку, працюючи на пана у пральні (ВІДЕО)

   Civil Society
У хімчистці під Познанем заробітчанка Олена пропрацювала лише кілька тижнів
На жаль, подібні випадки не поодинокі.
Про випадок згадує неохоче, каже ситуація була звичайна, у простирадло потрапила наволочка і вузол засмоктало до сушильної машини. Дівчина кинулася діставати білизну, але запобіжник не спрацював – і її руку затягла сушка. Рука Олени буквально смажилася за температури 190 градусів упродовж години.
 

PostHeaderIcon Гройсман зробив Путіну зустрічну пропозицію по Криму

   Politics
Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що Україна готова прийняти військові кораблі та авіатехніку з анексованого Криму, але разом із півостровом
Про це він сказав журналістам у рамках робочої поїздки на Донеччину, повідомляє "Укрінформ".
"У мене є зустрічна пропозиція - разом із флотом повернути нам Крим. Готові прийняти найближчим часом", - сказав Гройсман.
Раніше повідомлялося, що Росія готова передати Україні військові кораблі і авіатехніку з окупованого Криму.
 

PostHeaderIcon Віктор Шишкін: В організмі під назвою "Україна" почалась гангрена, потрібна хірургічна операція

   Politics
Порошенко перевершив свого вчителя Кучму - "ігноранта" додержання Конституції, - Віктор Шишкін
Віктор Шишкін — останній із Могікан. Думаю, політиків, які не вміють і не хочуть пристосовуватися, мімікрувати, продаватися чи мовчати – коли казати правду стає невигідно – не лишилось. Шишкін – саме такий. Подразник для багатьох мешканців високих кабінетів. Негнучкий і безкомпромісний. Він не боїться говорити те, що думає. Щоправда, він не любить говорити про те, що практично всю свою пенсію віддає на потреби нашого війська. Він не піариться на війні, він просто вимагає усунути від влади і покарати усіх колаборантів, які ту війну допустили.
 

PostHeaderIcon На фронті за добу загинули четверо українських воїнів і четверо поранені (ВІДЕО)

   Politics
Фронтові зведення: в зоні АТО загинули троє українських військовослужбовців, четверо – поранені
Потім прийшло повідомлення про загибель ще одного бійця. Він підірвався на міні біля селища Мар'їнка.
Одного військового країна втратила під час обстрілу, ще двоє - підірвались на вибухівці. Підривний пристрій спрацював, коли техніка долала річку.
 

PostHeaderIcon Священик із Запоріжжя вирішив не служити в УПЦ МП після заборони говорити українською

   Religion
"Ця церква не є українською", - отець Анатолій
На зборах Запорізької єпархії УПЦ Московського патріархату спалахнув скандал через виступ українською мовою ієрея Анатолія (Ревтова).
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Depo.Запоріжжя, на зборах, зокрема, обговорювалася позиція отця Анатолія,
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3853
mod_vvisit_counterВчора5047
mod_vvisit_counterЦього тижня22278
mod_vvisit_counterМинулого тижня31709
mod_vvisit_counterЦього місяця44865
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27365339