Main
Коли український спортсмен, чемпіон світу, спілкується російською і відвідує Московську церкву, це принижує Україну, - журналіст
| Civil Society |
У багатьох людей виникає запитання, що це за країна такаУкраїнський боксер, чемпіон світу в першій ваговій категорії за версією WBO Олександр Усик провів прес-конференцію для журналістів.
Звичайно, така подія у представників преси, які висвітлюють спортивні змагання, зокрема, бокс - викликала неабияку зацікавленість. Чим же запам'яталась зустріч із чемпіоном? Насамперед, його зверхністю спілкування з журналістами та неоднозначними відповідями.
Read more... Add new comment
|
| Economics and Business |
За допомогою цього закону чинна влада СОБІ ж за безцінь продасть усі "ласі шматки" економіки, які ще залишилися, - Вадим РабіновичДепутат Верховної Ради України, голова парламентського підкомітету з прав людини та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович заявив, що ухваленням закону про приватизацію Рада дала старт остаточного дерибану національного надбання України.
Банкрут виносить з хати останнє: Рада прийняла закон про приватизацію національної власності
| Economics and Business |
266 нардепів дали "зелену вулицю" завершенню дерибану національної власностіПриватизацію державного майна здійснять у рамках права... Англії і Уельсу!
Верховна Рада прийняла закон про приватизацію держмайна №7066.
Рішення було прийняте за засіданні Верховної Ради 18 січня, повідомляє "Економічна правда".
"За" проголосувало 266 депутатів (поіменно).
Олександр Усик: гордість нації чи пристосуванець? (ВІДЕО)
| Sport |
Український боксер Усик різко відповів на питання журналістів щодо КримуУкраїнський боксер напередодні бою проти латвійця Майріса Брієдіса зустрівся з пресою.
Журналісти запитали його, кому належить Крим та чому він приймав вітання від керівника церкви Московського патріархату.
Боксера роздратували такі питання.
Володимир Вермінський заспіває світові хіти українською (ВІДЕО)
| Culture and Spirituality |
Золоті світові хіти різних років уперше прозвучать українською25 січня в Палаці Культури “Березіль” відбудеться концерт тернопільського співака, заслуженого артиста України Володимира Вермінського.
“У концертній програмі, яка планується на 25 січня, четвер, прозвучать світові хіти частково мовою оригіналу (тобто один куплет і приспів в оригіналі), решта звучатиме в перекладі українською”,- повідомляє у соцмережі співак. Також будуть і пародії на декілька пісень.
19 січня православні віруючі святкують Хрещення Господнє
| Religion |
У п'ятницю, 19 січня, християни східного обряду відзначають Водохреще, або Богоявлення ГосподнєСвято Хрещення Господнього, або Богоявлення, настає у православних християн в п'ятницю, 19 січня.
Цей празник присвячений хрещенню Ісуса Христа Іоанном Хрестителем в річці Йордан.
Закон про "деокупацію" прийняли, щоб зняти з Порошенка відповідальність за невиконання Конституції щодо відсічі зовнішній агресії, - експерт
| Politics |
Прийняття закону про "деокупацію" означає, що ніби досі у Президента не було правових важелів для захисту України від зовіншньої агресії, переконаний військовий експерт Святослав Стеценко.Закон 7163 прийнятий. Які наслідки?
Збройні Сили України під керівництвом Верховного Головонокомандувача Порошенка не звільнятимуть окуповані землі України і українських громадян. Вимоги Конституції України щодо захисту територіальної цілісності і суверенітету України, захисту громадян вони виконувати не будуть, натомість підмінили їх цим законом.
Рада ухвалила закон про реінтеграцію Донбасу
| Politics |
Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроект про реінтеграцію Донбасу
За відповідне рішення проголосували 280 нардепів.
Під час обговорення кілька разів наголошувалося, що цей документ визнає Росію агресором і окупантом.
У самому тексті закону є дві згадки про Росію-агресора (у преамбулі і прикінцевих положеннях), а також одна згадка "держава-окупант" (у ст.7).
Гройсман пояснив свою заяву про те, що проблема корупції в Україні перебільшена
| Politics |
Перед цим у мережі з'явилась сатирична пісня про корупцію на мотив Констанції з фільму "Д'Артаньян і три мушкетери" від імені прем'єр-міністра УкраїниПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю НВ пояснив свою заяву про те, що проблему корупції в Україні перебільшують.
За словами Гройсмана, ця фраза була вирвана з контексту.
Українка у Римі підняла “на вуха” інформаційний простір Італії (ВІДЕО)
| Culture and Spirituality |
Софія Чайка, дівчина зі Львова, вийшла на вулицю Риму і заспівала оперний твірРадіоведучий Тарас Гаврик у соцмережі розповів про неймовірний успіх землячки:”Софія Чайка, дівчина зі Львова, вийшла на вулицю Риму заспівати оперний твір і сколихнула інформаційний простір Італії. На даний момент на Фейсбуці вже більше 17 мільйонів переглядів і 509 тисяч поширень!!! В основному, це перегляди італійців! Давайте підтримаємо Софію в Україні!
Український уряд планує закупити у Росії 5 мільярдів кубометрів газу (ВІДЕО)
| Economics and Business |
Про це уточнив Голова "Нафтогазу" Андрій КоболєвПовернутися до контракту з "Газпромом" Україну зобов’язав Стокгольмський арбітраж.
Він не лише зобов’язав "Нафтогаз" купувати паливо за контрактом, укладеним ще Юлією Тимошенко, але й "Газпром" - дати Україні ринкову ціну.























