Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Англія надасть Україні ще 100 тисяч артилерійських снарядів

   Politics
Велика Британія додатково передасть Україні 100 тисяч артилерійських снарядів.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час перебування у Торонто заявив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.
 

PostHeaderIcon Представники міністерств оборони дев'яти країн Європи підписали «Талінську декларацію», в якій міститься зобов'язання подальшої військової допомоги Україні

   Politics
За інформацією ЄП, декларацію підписали міністри оборони Британії Естонії, Латвії, Литви та Польщі, а також представники Данії, Нідерландів, Словаччини та Чехії. У документі підписанти засуджують «атаки росії, спрямовані на тероризування українського народу, зокрема навмисні атаки на населення та цивільну інфраструктуру, які можуть становити воєннні злочини».
 

PostHeaderIcon Народне свято 19 січня відоме під назвами Хрещення Господнє, Богоявлення, Водохрещи, Йордан

   Religion
Християни відзначають велике церковне свято 19 січня під назвою Водохреще 2023. У цю дату церква вшановує прийняття Ісусом обряду хрещення. Ісус хрестився в 30-річному віці в річці Йордан, а обряд проводив Іоанн Предтеча. Православні люди вірять, що на Водохрещу щороку на річці Йордан змінюється течія.
 

PostHeaderIcon У 100 років помер легендарний сотник УПА Мирослав Симчич

   Main page
У середу, 18 січня, у віці 100 років помер сотенний УПА, Герой України Мирослав Симчич. За участь в УПА Мирослав Симчич відбув понад 32 роки ув'язнення в радянських концтаборах.
«Помер сотенний УПА, герой України, велика Людина – Мирослав Симчич. Вічна пам’ять!», – повідомив народний депутат Володимир В’ятрович у Facebook.
Співчуття у зв’язку зі смертю легендарного сотника УПА висловив міський голова Львова Андрій Садовий.
 

PostHeaderIcon Канада передасть 200 бронеавтомобілів для ЗСУ

   Politics
Канада передасть ще 200 бронеавтомобілів як військову допомогу Україні. Про це повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд, передає LIGA.net.
Міністерка сказала, що Канада продовжує підтримувати Україну і в новому пакеті допомоги передає ЗСУ 200 броньованих автомобілів Senator APC на суму приблизно 90 млн канадських доларів [понад 64 млн доларів США].
 

PostHeaderIcon Напередодні Водохреща - 18 січня за новим стилем - святкуємо другий Свят-Вечір

   Religion
Ось і добігають кінця тривалі зимові свята українців. Напередодні Водохреща - 18 січня за новим стилем - святкуємо «Голодну кутю» або другий Свят-Вечір. Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять — постують. Сідають вечеряти, коли вже засяє вечірня зоря. На вечерю подаються пісні страви — смажена риба, вареники з капустою, гречані млинці на олії і кутя та узвар.
 

PostHeaderIcon Падіння вертольота у Броварах

   Hot topic
Служба безпеки відкрила кримінальне провадження за фактом падіння вертольота у Броварах. Наразі слідчі мають три версії причини трагедії.
Про це повідомила пресслужба СБУ у середу, 18 січня.
«Слідчі Служби безпеки України розпочали досудове розслідування за фактом падіння вертольота у Броварах Київської області», – йдеться у повідомленні.
 

PostHeaderIcon Прем'єр Нідерландів підтвердив наміри передати Україні Patriot

   Statements
Нідерландський прем'єр-міністр Марк Рютте у вівторок заявив президенту США Джо Байдену, що Нідерланди запропонують Україні зенітний ракетний комплекс Patriot слідом за Штатами й Німеччиною.
Заяву Рютте на зустрічі з Байденом у Білому домі цитує агенція Reuters.
"На мою думку, важливо, щоб ми приєдналися до цього (надання Patriot), і я обговорив це також сьогодні вранці з Олафом Шольцем з Німеччини", – сказав прем’єр Нідерландів, не уточнивши, скільки ЗРК отримає Україна й коли.
 

PostHeaderIcon Залужний вперше зустрівся з Міллі і виїхавши за кордон

   Politics
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зустрівся з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі у Польщі.
Пряма мова Залужного: "Сьогодні в Польщі відбулася моя перша особиста зустріч із головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.
 

PostHeaderIcon Шмигаль розповів про наслідки атаки 14 січня для енергетики

   Economics and Business
Остання масована ракетна атака 14 січня мала деструктивні наслідки для енергосистеми й призвела до серйозних пошкоджень об'єктів генерації.
Про це під час засідання уряду 17 січня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
«Остання масована атака мала деструктивні наслідки для української енергетики. Зазнали пошкоджень об'єкти генерації: 1 блок теплової електростанції на Сході та 8 блоків теплових електростанцій на Заході нашої країни. Пошкоджено три магістральні підстанції та одну повітряну лінію», – зазначив прем'єр.
 

PostHeaderIcon У енергосистемі Україні зберігається значний дефіцит, в 6 областях аварійні відключення – "Укренерго"

   Economics and Business
Станом на ранок 17 січня в енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності, застосовані аварійні відключення у шести областях України.
Про це заявили в "Укренерго".
"Станом на 10:30 17 січня зберігається значний дефіцит потужності в енергосистемі, особливо у ранковий і вечірній піки споживання. Це наслідки масованих ракетних та дронових атак по енергетичній інфраструктурі", - йдеться у повідомленні.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні741
mod_vvisit_counterВчора5804
mod_vvisit_counterЦього тижня15667
mod_vvisit_counterМинулого тижня81843
mod_vvisit_counterЦього місяця6545
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27327019