Засуха в Криму триває
Ще 29 населених пунктів залишилися без води — у селах північної частини Криму пересохли свердловини.
До цього проблеми з водою також були зафіксовані в населених пунктах центральної частини тимчасово окупованого півострова, повідомляє видання "Новая газета" з посиланням на результати наради "влади" Криму.

Зазначається, що в ці населені пункти північного Криму воду привозитимуть у цистернах. Частину з необхідних для цього цистерн окупанти обіцяють виділяти шляхом перерозподілу наявних, решту — закупити.

У яких саме населених пунктах зникла вода, не повідомляється.

Також окупанти торкнулися питання 39 населених пунктів Криму, де ще з кінця серпня воду подають по графіку впродовж лише кількох годин у день. Представники окупаційної адміністрації визнали, що в цих населених пунктах спостерігаються збої та поломки в роботі системи водопостачання.

Так, у багатьох районах тимчасово окупованого Сімферополя через низький тиск у системі водопостачання вода не надходить навіть впродовж двох годин на добу. Крім того, у 45 багатоповерхівках вода не піднімається вище п’ятого поверху.

Крім того, окупанти визнали, що жителі Сімферополя активно скаржаться на те, що вода має жовто-коричневий відтінок. Також окупанти підтвердили поширену раніше ЗМІ інформацію про те, що в одному з мікрорайонів Сімферополя з крана пішла вода з домішкою нечистот.

За словами місцевих «чиновників», нечистоти у воду потрапили через старий водопровід, який проходить приватним сектором з численними вигрібними ямами.

Нагадаємо, в окупованому Криму нещодавно повністю висохло Сімферопольське водосховище.

Інф.: racurs.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh