Коли Росія стане фашистською державою, то фашизм у ній буде називатися "особливою російською духовністю" (Уінстон Черчілль)
Відомі люди про Росію і росіян.
1. "Маю висловити свій сумний погляд на російську людину: вона має таку слабку мозкову систему, що не здатна сприймати дійсність як таку. Для неї існують лише слова. ЇЇ умовні рефлекси не скоординовані ні з діями, ні зі словами".
(Акад. Іван Павлов, 1932 рік).

2. "Немає у цьому світі дрібнішої, сволочнішої і хамовитішої особини, ніж кацап. Народжений у нацистській країні, вигодуваний пропагандою нацизму, цей виродок ніколи не стане Людиною. Його країна не має друзів: або холуї, або вороги. Його країна здатна лише загрожувати, принижувати та вбивати. І за збереження цього статусу Росією рядовий кацап готовий пожертвувати власним життям, життям своїх батьків та дітей, якістю життя власного народу. Воістину: кацапи – звірі. Люті, кровожерливі, але ... смертні".
(О.І. Солженіцин).

3. «Росііянину здається, що всі сусіди його ображають, недостатньо схиляються перед його величчю і всіляко проти нього зловмишляють. Кожного зі своїх домашніх він звинувачує у прагненні пошкодити, відокремитись від нього і перейти до ворогів, а ворогами своїми, він вважає всіх сусідів.
(Володимир Соловйов «Уявні та дійсні заходи до піднесення народного добробуту».
Соловйов В. С. «Сенс кохання», Вибрані твори.
М., «Сучасник», 1991).

4. «Росія не має жодного відношення до Русі, і отримала, вірніше,  вкрала свою нинішню назву, у кращому випадку у 18 столітті, проте нахабно претендує на історичну спадщину Русі, створену на вісімсот років раніше. Проте, московська історія – це історія Орди, пришита до історії Русі білими нитками та повністю сфальшована».
(Карл Маркс, Викриття дипломатичної історії 18 століття).

5. «Будь-яке захоплення території, будь-яке насильство, будь-яке придушення Росія здійснювала не інакше, як під приводом освіти, лібералізму, визволення народів».
(Фрідріх Енгельс).

6. «Прикметою успіху російського народу є його садистська жорстокість».
(Максим Горький).

7. "Росіяни – народ, який блукає Європою і шукає, що можна зруйнувати, знищити тільки заради розваги".
(Федір Достоєвський).

8. «З іншими європейськими народами можна досягти мети людинолюбними способами, а з російськими – не так… Я маю справу не з людьми, а з тваринами, яких хочу переробити на людей».
(Петро 1).

9. «Росія - найпаскудніша, до блювоти мерзенна країна у всій світової історії. Методом селекції там вивели жахливих моральних потвор, у яких самі поняття Добра і Зла вивернуті навиворіт. Всю свою історію ця нація борсається в лайні і при цьому бажає потопити у ньому весь світ».
(Іван Ільїн, російський філософ, один із ідеологів Білого руху).

10. "Я з жахом думаю, кого народжує це п'яне криваве бидло, що захопило владу в Росії і що буде з моєю країною через два-три покоління. Втім, що тут думати. Все більш-менш ясно".
(Іван Бунін).

11. "Це народ, що ненавидить волю, любить рабство, любить ланцюги на своїх руках і ногах, брудний фізично та морально, готовий у будь-який момент пригнічувати все і вся".
(Іван Шмельов).

12. «Бог створив російський народ для того, щоб показати іншим народам, як не можна жити. Самосвідомості у населення Росії ніколи не було. І нема її. І не буде її. І не треба його. Населення Росії, як і сама Росія, виключно існують як урок світу».
(Петро Чаадаєв)

13. «Росіяни – це не народ, а скотина, хам, дика орда душогубів та лиходіїв».
(Михайло Булгаков).

14. "Якщо росіянам надати вибрати собі ватажка, вони вибирають найбрехливішого, підлого, жорстокого, щоб разом із ним вбивати, грабувати, ґвалтувати, а згодом звалювати на нього свою провину. Через деякий час церква проголошує його святим".
(Михайло Євграфович Салтиков-Щедрін)

15. «У серці російського народу кипить сильна, неприборкана пристрасть до завоюванням – одна з тих пристрастей, що виростають лише в душі пригноблених і живляться лише всенародним лихом. Нація ця, загарбницька від природи, жадібна від перенесених поневірянь, принизливим підкоренням у себе вдома заздалегідь спокутує свою мрію про тиранічну владу над іншими народами; очікування слави та багатств, відволікає її від пережитого нею безчестя; уклінний раб мріє про світове панування, сподіваючись змити із себе ганебне тавро відмови від будь-якої суспільної та особистої вільності».
(Астольф де Кюстін)

Зібрав підбірку Володимир Пилипчук

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh