Командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв сказав, що військове керівництво заздалегідь передбачало можливий підрив Каховської ГЕС окупантами.
Тому такі дії ворога не вплинуть на наступ Сил оборони.
«Що стосується Каховської ГЕС: військове командування завчасно передбачало ворожі дії, в тому числі і дії щодо підриву Каховської ГЕС.
Є відповідні розрахунки, які відомі військовому командуванню щодо шкоди, яка може настати внаслідок розливу води. Зараз відповідним командуванням на цьому напрямку вживаються заходи в першу чергу щодо безпеки цивільного населення спільно з керівниками державної влади на місцях. Щодо перешкоджання нашим наступальним діям, військове командування повністю враховувало й такі ворожі підступні дії, і відповідно воно не має зашкодити нашому наступу на тих напрямках, де може бути розлив води», – сказав Наєв.
Нагадаємо, напередодні у Міноборони заявили, що українські військові переходять до наступальних дій на деяких ділянках фронту.
Цієї ночі окупанти підірвали Каховську ГЕС у Херсонській області. Рада нацбезпеки та оборони вже збиралася на термінове засідання.

Інф.: Слово і діло

Коментарі