У світі не існує жодної національності, крім "русскіх", назва якої визначалася б не іменником, а прикметником!
Якщо підійти з точки зору антропогенезу, то такі явища, як "росія", "російський"(русскій) -є абсолютно штучними (синтетичними) фантомами... бо:
- такої нації не існує! Вони, МЕТИСИ - результат змішування як мінімум кількох рас 190 народів та діаспор, які проживають на території нинішньої РФ.

- у світі не існує жодної національності, назва якої визначалася б НЕ іменником (хто? що?) , а прикметником (який? чий?) - "русскій"! Вони - не нація, а просто – збрід, який законно можна назвати лише населенням РФ!

- Росія - країна не слов'янська, бо слов'янська компонента її населення має право визначатися лише обсягами діаспор українців та білорусів (та нащадків давніх новгородців) - ВСЕ! Всі інші народи "расєї" - НЕ слов'яни, не є християнськими і їх історичні релігії, а самі "росіяни" - метиси на 75-80%! (синтетика). Тому й не дивно, що всю свою історію ці метиси постійно намагаються воювати проти слов'ян, підкорити, асимілювати, гнобити та нищити їх ...

- Характерною історичною ознакою менталітету всіх метисів РФ є обожнювання "царя- хана-еміра -шамана", що не властиво не лише слов'янам, а всім цивілізованим. Відсутність прав на власні думки чи їх самообмеження, покірне прийняття за єдино вірні рішення, вказівки зверхників ("ти - начальнік, я - дурак") - є не лише ознакою стадності, а генетикою поведінки диких племен. Демократія у них вважається не лише шкідливою видумкою - а злом !

- А про історію "московщини" - як про основу держави "росія" та фейковість відношення її витоків до Русі (бо Русь була одна-єдина - а її "національних різновидів" - не існувало. А різновиди Русі - то також ординський фейк часів імператорства "Петьки-Катьки"), вже писано-переписано... - тому мені ще раз нагадувати - зайве.

- Та й "територія росії"... - то є процентів 2-3 московщини від нинішньої території РФ, а на 97-98% вона складається з територій поневолених московщиною народів!

Одним словом "ні кола, ні двора" свого... а лише награбоване та віртуальне: і історія, і територія, і національність і майбутнє! Законно успадкованим є лише варварський менталітет.

Але, домінуючою у світі, ознакою, з якою органічно асоціюється "росія", є безрозсудність поведінки її населення та "царів-самодурів" ("умом расію нє понять") і безпробудне п'янство...

"Грімучою сумішшю" можна назвати безпробудне п'янство, накладене на ординський менталітет, які і визначають характер дій та поведінку "росії" та рассєян на міжнародній арені (в т.ч. і бойні в Україні, ними влаштованій)!

Володимир Пилипчук, політик, науковець
Інф. із сторінки автора у Facebook
Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh