Автомобіль, що літає, розроблений в Орегоні, може стати мрією кожного пасажира
Він літатиме через пробки на роботу, приземлятиметься, а потім проїжджатиме пару кілометрів до парковки, — повідомляє Robb Report.
Інноваційна машина пропонує всі зручності розкішного авто, включаючи гібридну систему електроприводу для плавної подорожі повітрям. Коли він приземляється, його крила складаються у борти автомобіля. Switchblade, розрахований на двох людей, може досягати висоти п'яти кілометрів із крейсерською швидкістю 250 кілометрів на годину. Страхування для автомобілів, що літають, ще не практикується, тому власникам, швидше за все, доведеться придбати страховку як для автомобіля, так і для літака.

Готуються до польотів й інші транспортні засоби. AirCar від Klein Vision був сертифікований у Словаччині. Інший конкурент — Aeromobil — працює над спортивною моделлю AM4. У Нідерландах Pal-V Liberty також проходить процес сертифікації. У момент появи на ринку роздрібна ціна Switchblade становитиме 170 000 доларів. Наразі понад 1600 осіб перебувають у черзі на придбання літаючого авто.

Інф.: u-news.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh