Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські захисники будуть гнати окупантів аж до кордону, але про плани ЗСУ ніхто не розкаже
А російським військовим час тікати чи здаватися в полон.
Джерело: Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні 29 серпня
Пряма мова: "Хтось хоче знати, які в нас плани? Ви не почуєте конкретики від жодної справді відповідальної особи. Бо це війна – і так (відбувається) на війні.
Але окупанти мають знати: ми гнатимемо їх до кордону. До нашого кордону, лінія якого не змінювалась. Окупанти її добре знають.
Якщо вони хочуть вижити – російським військовим настав час тікати. Їдьте додому. Якщо ви боїтеся повертатись до себе додому в Росію – що ж, хай такі окупанти здаються в полон, і ми гарантуємо їм виконання всіх норм Женевських конвенцій".

Деталі: Зеленський попередив, що якщо загарбники не почують його заклику, матимуть справу з українськими захисниками, які "не зупиняться, поки не звільнять усе, що належить Україні".

За словами президента, війна почалася з окупації Криму та Донбасу і повинна закінчитися їх звільненням.

Передісторія:

29 серпня оперативне угруповання "Каховка" повідомило, що українські захисники знищили практично всі великі мости поблизу Херсона й прорвали першу лінію "оборони" російських військ у Херсонській області.
Речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук повідомив про низку знищених об’єктів загарбників із РФ на території Херсонщини: база на машинозаводі в Бериславі, переправа у Львове й боєприпаси у Гаврилівці Бериславського району тощо.  
У Новій Каховці окупанти оголосили "евакуацію з робочих місць".
Українська влада також закликала жителів евакуюватися з окупованих територій.
CNN із посиланням на українське джерело в армії повідомило, що українські війська 29 серпня звільнили з-під окупації чотири села на Херсонщині, але ця інформація поки що не має офіційних підтверджень.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh