Адміністрація президента країни-агресорки Російської Федерації Владіміра Путіна погодила створення нової структури, афільованої з російськими спецслужбами
Її головним завданням стане інформаційна "акція" на дискредитацію президента України Володимира Зеленського в країнах Західної Європи.
Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
За задумом Кремля, створять фейковий сайт так званого "фонду Зеленського", на якому розмістять пропозицію до іноземних громадян та установ, долучитися до його "діяльності".

Планується публікація "асортиментної лінійки фонду" і реєстрація його на торгових майданчиках Європи.

Роботу структури фонду в країнах Європи ворог планує розбудовувати за принципом "мережевого маркетингу". Це, на думку організаторів, дасть змогу активно поширювати зазначену інформацію у європейському медіапросторі.

10 серпня ворог завершив основні підготовчі заходи до запуску цього проєкту.

Росіяни створили сайт "фонду", підготували для поширення в соцмережах фейкові скріншоти начебто публікацій відомих ЗМІ про створення "фонду", створили базу так званих "мережевих лідерів" і блогерів для поширення матеріалів, підготували меми й коментарі для соцмереж.

"Найближчим часом очікується повноцінний "запуск" проєкту й початок широкої медійної кампанії з розкручування", – пише розвідка.

ГУР Міноборони України закликає міжнародну спільноту не довіряти російським фейкам і брати інформацію щодо України винятково з підтверджених джерел.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh