Порошенко мусує питання мовно-федеративного референдуму, про яке всі забули

Президент України Петро Порошенко заявив про готовність винести на референдум питання другої державної мови та федералізації країни. Про це глава держави сказав сьогодні під час зустрічі зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка.
Порошенко також додав, що план Росії щодо України, її розрахунок на те, що "українці - це конфліктна нація, яка знищить себе", провалився, передає Joinfo.ua.
"Я готовий винести на референдум питання другої державної мови і питання федералізації, і я впевнений, що український народ скаже своє рішуче "Ні! ", - підкреслив Порошенко.
Складається враження, що Порошенко бореться з власною тінню. Якщо він упевнений, що українська нація єдина і конфлікти їй не загрожують, то НАВІЩО БУДЬ-КОМУ ЦЕ ДОВОДИТИ?
Наша Конституція, гарантом дотримання якої є Порошенко, гласить, що УКРАЇНА - УНІТАРНА ДЕРЖАВА, в якій ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ Є УКРАЇНСЬКА. Крапка. Хто в цьому сумнівається? Господар Кремля? Чому ж тоді його сумніви розділяє пан Порошенко?
Після російської агресії проти України. яка триває понад рік, питання конституційного устрою України не стоїть. Власне, воно штучно піднімалося п'ятою клонорю і до війни. А тепер його можна вважати закритим остаточно. Раз і назавжди. Саме таких слів очікуємо від Президента.
Павло Січкар, журналіст,
для порталу Воля народу
Коментарі