Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

Путін прорахувався на кожному кроці війні – Остін

Розрахунки російського президента Володимира Путіна на кожному кроці його масштабної агресії проти України були приречені на провал від самого початку, вважають у США.
Міністр оборони США Ллойд Остін на пресконференції у Брюсселі за підсумками засідання у форматі "Рамштайн", "Укрінформ"
Пряма мова Остіна: "Рік тому Путін вважав, що Україна стане легкою мішенню. Путін припустив, що Київ легко впаде, а світ стоятиме осторонь. Але Кремль помилявся щодо всіх пунктів".
 

Пакистан будеш збільшити поставки зброї Україні

Пакистан збирається збільшити поставки військової допомоги Україні за допомогою використання німецького порту. На початку місяця через нього Ісламабад вже направив до Києва 10 тисяч реактивних снарядів для використання в системах «Град».
Про це повідомляє видання The Economic Times.
 

В чому помилилася Росія і чи робить вона висновки зі своїх невдач в Україні?

Аналітикам слід бути обережними у прогнозуванні результатів – Захід переоцінив можливості Росії перед вторгненням і так само він може зараз їх недооцінити.
За три місяці до вторгнення Росії в Україну у 2022 році директор ЦРУ Вільям Бернс і посол США в Росії Джон Салліван зустрілися в Москві з Ніколаєм Патрушевим, ультраяструбиним радником президента Росії Владіміра Путіна. Бернс і Салліван повідомили, що їм відомо про плани Росії щодо вторгнення в Україну і що Захід відповість, якщо Росія продовжить свої дії. За словами Бернса, Патрушев нічого не сказав про вторгнення. Замість цього він подивився їм у вічі, передавши те, що Бернс сприйняв як послання: російські військові можуть досягти того, чого вони хочуть.
 

У Кремлі покажуть Лебедине озеро у річницю війни

У Кремлі покажуть Лебедине озеро у річницю війни. Це просто збіг, а сам спектакль планувався давно в репертуарі, запевнили у Кремлівському палаці.
 У Кремлі в річницю початку агресивної війни Росії проти України покажуть балет композитора Петра Чайковського Лебедине озеро. Про це повідомляють на сайті Кремлівського палацу в п'ятницю, 10 лютого.
 
 

Коли Україна стане членом Євросоюзу - прогнози українських і європейських політиків

З початком повномасштабної війни Україна зробила великий євроінтеграційний прорив. Усього через чотири дні після вторгнення президент Володимир Зеленський підписав заявку на вступ до Євросоюзу, а у червні Україна вже отримала статус кандидата. Подальші перешкоди на шляху до членства Україна сподівається подолати так само швидко, але в Європі не завжди поділяють цей оптимізм. «Слово і діло» зібрало прогнози українських та європейських політиків щодо термінів вступу до ЄС.
 

Зеленський підбив підсумки саміту: Україна може розпочати переговори про членство в ЄС уже цього року

3 лютого 2023 року в столиці України Києві пройшов саміт Україна – ЄС. Володимир Зеленський підбив підсумки засідання.
Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі. У процесі саміту Україна підтвердила свою рішучість якнайшвидше розпочати переговори про членство в Європейському Союзі.
"Цей ранок в Україні, як і багато інших, почався з повітряної тривоги. Цей день, як і багато інших, пройшов у найжорстокіших боях на фронті. Але все одно цього вечора можна сказати, що Україна йде до своєї мети", – повідомив Зеленський.
Президент рішуче заявив, що наша держава обов'язково досягне однієї з головних цілей – вступу до ЄС.
 

Україна отримає від Японії 170млн доларів на критичної інфраструктури

Уряд Японії виділяє для України 170 млн доларів. Ці кошти спрямують на проєкти екстреного відновлення, зокрема – відбудову критичної інфраструктури.
Про це повідомляється на сайті Мінінфраструктури України.
 

Кабмін звільнив весь керівний склад Митниці та Податкової

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 1 лютого, звільнив з посад виконуючого обов’язки очільника Державної митної служби Демченка Вячеслава та його заступника Шуцького Олександра, а також виконуючу обов'язків голови Державної податкової служби Тетяну Кірієнко.
Про це ЕП повідомили кілька джерел в уряді.
Інформація щодо причин для звільнення вказаних осіб поки що відсутня. В першій половині дня 1 лютого Державне бюро розслідувань повідомило про "проведення обшуків у керівництва столичної податкової".
 

Джонсон - Заходу: Збережіть час, дайте українцям необхідну зброю - гроші і життя

Експрем’єр Британії Борис Джонсон, який перебуває у Вашингтоні для переговорів із високопоставленими політиками щодо посилення підтримки України, закликав надати українським військам все необхідне озброєння, яке вони потребують. Про це він заявив Fox News, пише "Європейська правда". Відповідаючи на запитання щодо ситуації з винищувачами F-16, Джонсон підтримав надання Україні усіх потрібних видів зброї.
"Все, що я скажу, це те, що кожного разу, коли ми говоримо, що буде помилкою надавати такий-то один предмет зброї, ми в кінцевому підсумку робимо це, і це закінчується тим, що це правильна річ для України", - сказав Джонсон.
 

Італія і Франція куплять 700 ракет, який відправлять Україні

Союзники вже практично досягли згоди про передачу Україні ЗРК SAMP/T.
Італія і Франція домовились про спільне замовлення 700 ракет Aster-30 вартістю 2 млрд євро для франко-італійського ЗРК SAMP/T. Цю систему обидві країни планують надати Україні. Про це пише «Європейська правда».
Міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню відвідав Рим цієї п’ятниці, 27 січня, щоб зустрітися зі своїм італійським колегою Гвідо Крозетто. На зустрічі і було досягнуто домовленості про закупівлю Aster-30.
 

Україна має отримати винищувачі від союзників

Україна має намір отримати від своїх міжнародних союзників батальйони винищувачів по 12 бойових літаків у кожному. Таку цифру виданню El Pais озвучив речник ВПС України Юрій Ігнат, якого цитує "Європейська правда", Ігнат в коментарі "Українській правді".
 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1609
mod_vvisit_counterВчора5399
mod_vvisit_counterЦього тижня12308
mod_vvisit_counterМинулого тижня44562
mod_vvisit_counterЦього місяця1609
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27793089